Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki élete felesleges,...

Ha valaki élete felesleges, és minden egyes ember számára teher, akkor csak az öngyilkosság marad?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. (És egyébként már az alap gondolkozásmódod is ostoba amivel eljutottál eddig a kérdésig.)


+Ez a valaki elég sokat gondol magáról, ha azt hiszi, hogy ő "minden egyes ember számára teher". XD

2018. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki annak tekint engem.
2018. márc. 13. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Pl. el is költözhet az illető otthonról és új életet kezdhet!

Olyan meg nincs hogy valaki élete felesleges! Persze gondolhatják ezt, de attól még nem lesz igaz!

2018. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Minden emberi élet értékes ebben a hatalmas világban. Maximum az önbizalomhiányodnak köszönhetően érzed magad tehernek. Én is voltam így,szerintem mindenki. Ez egy mély pont ki kell belőle mászni,másképp a jó dolgokat sem fogod észrevenni.
2018. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt mert elnyomóan neveltek.
2018. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint minden ember közül egy, határozottan visszautasítom még a feltételezést is, h teher lennél számomra. Továbbá felhívom a figyelmedet, h ha tehernek érzed magad, változz meg, h mások segítsége/vígasza/támasza/akármije legyél. Nem lehetetlen.
2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy felesleges élet. Aki megszületik az nem teher, annak jogai vannak, mint bármelyik embernek, azokat kellene érvényesíteni amennyit tud.
2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan felesleges vagyok. És tényleg minden napom öngyi-depiben telik.

24/F

2018. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még mindig élsz! Ügyes vagy!
2018. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra igen. De nem tudom elképzelni, hogy van még valaki ilyen helyzetben mint én. Amit írtál jellemzést, az teljesen rám illik, de sokaknál ez csak átmeneti állapot. Nálam évek óta tart, és már a végéhez közeledik.
2018. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!