Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes barátaim miért érzik...

Egyes barátaim miért érzik magukat felsőbbrendűnek attól, hogy az Attila úton, a metróval szemben, a vérmező vel szemben laknak? Állításuk szerint még a levegő is jobb ott mint a 16. kerületben.

Figyelt kérdés
Sőt, az is Szóba került, hogy én egy paraszt vagyok azért, mert külvárosban lakom
2018. márc. 13. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A csicska barátaid az anyjáék jóvoltából laknak ott, ahol. Jöjjenek el egyszer a Hős utca környékére, ilyen viselkedéssel örülnének ha veréssel megúsznák.
2018. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ezek gyerekes komplexusok, meg sem kell hallani őket.

Mindenfajta efféle csipkelődés és rivalizálás a saját rejtett elégedetlenségének a kivetülése. Sosem rólad szól hanem róluk.

Hadd élvezzék, hogy valami dohos bérházban laknak, Bp legforgalmasabb helyén.

Te meg élvezd a kertvárosi környezetet.


Üdv, egy expesti, veresegyházi, agglomerációpárti fickó ;)

2018. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes barátaid vannak. Anno az ilyenekkel inkább nem foglalkoztam, mert nevetséges volt, ahogy engem is parasztnak tituláltak pusztán azért, mert Budapesttől 20km-re laktam. Már vagy tíz éve viszont a fővárosban élek, külső kerületben, de legalább nyugodtabb, mint mondjuk egy I. vagy VII. kerület.

Amúgy örülj neki, hogy a XVI. kerüleben laksz, mert bár a tömegközlekedés miatt mobilabbak lehetnek, és kevesebbet kell utazniuk, de annál több stressz éri őket, ráadásul te nem a bkv zajára ébredsz :) Zárójelben mondom, hogy attól nem több ember, mert menő környéken lakik.

2018. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már a Hős utcát, mindig ott megyek el, azt rám sem mernek nézni.
2018. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
81% Most meg ugyanazok, akik parasztoztak téged, vágynak Budapest környéki, szép településre. :)
2018. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Az Attila uton jobb a levego? Muhaha!!!!


Meg viccnek is rossz.

2018. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Igen, az élet néha produkál vicces fordulatokat. :)
2018. márc. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem a barataid, sot. Ne foglalkozz veluk.
2018. márc. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés még nincs a humorba rakva? 😂
2018. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát boccs, de a 16. kerület a legelitebb pesti "kertvárosi" kerület. A pesti "rózsadomb" nem vicc. Brutális ingatlan árakkal. Szóval nem vagy paraszt :D
2018. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!