Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ragaszkodnak a magyarok...

Miért ragaszkodnak a magyarok az ázsiai eredethez?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint a kereszténység átvétele után a magyarokban szinte teljesen eltűnt az ázsiai vér. És már a középkorban is is fehér európai jellegűek voltak.


Itt van pl egy bécsi kódexben ábrázolt magyar követ:


[URL= [link]


Miért ragaszkodnak az emberek ennyire az ázsiai identitástudathoz, szerintem semmi rossz nincs az európaiságban.

Én személyesen a mai magyarokat az 1000 res évektől számítanám, mert tulajdonképpen azoknak az embereknek vagyunk leszármazottaik, mindössze a nyelvünk maradt a régiből.


Amikor viszont néhány embernek ezt említem akkor, hú hogy "de az Attila vére" meg az "Árpád fiai" meg a "rovásírás" szerű dolgok fogadnak. Egy egyértelműen európai jellegű ember miért akar ázsiai lenni (nincs bajom az ázsiaiakkal), az ázsiai sem utánozza az európai embert.



2017. nov. 11. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez sem az az eredet, amihez ragaszkodniuk kéne...
2017. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Hiába vagy TE már európai eredetű, az első ideérkezett magyarok Ázsából jöttek, onnan hozták a nyelvüket is, amelyet mi már meg sem értenénk a sok változás és európai befolyás miatt. De ettől a történelmi tények nem változnak.
2017. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A képed egyébként nem látszik!
2017. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodik a fene, de ezek történelmi tények.


"Én személyesen a mai magyarokat az 1000 res évektől számítanám, mert tulajdonképpen azoknak az embereknek vagyunk leszármazottaik, mindössze a nyelvünk maradt a régiből."


Jogodban áll.

Ha úgy gondolod, akkor számíthatod a magyarság eredetét a múlt hónap 20-tól is, annak is annyi az igazságalapja, mint 1000-től eredeztetni.

2017. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Magyarok európaiak? Láttál te már jász meg kun felmenőkkel rendelkező magyart? Esetleg olyat, aki szinte 100%-ig magyar?

Én meg olyat is láttam, hogy nem volt kínai, és ferde volt a szeme a srácnak, pedig magyar szülei voltak! HA NEM LATOD, NEM HISZED EL!

Magyarok messze nem európaiak, mert nem ott dől el a dolog, hogy "fehér bőr"! Arabnak is lehet tejfehér bőre (és láttam már erre példát). Olaszok és görögök nagyrészben nem is fehér bőrűek, mégis európaiak! Mert ok itt voltak mindig is.

2017. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek nehany kun meg jász felmenőkkel rendelkező magyart, néhányukat az osztálytársaik cigányozzák, pedig nem azok! Negro is világít a szájukba amúgy!

Ennyit a magyar "fehér bőrről"!

2017. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom. De figyeld meg hogy elsősorban a jól menő ázsiai országokhoz ragaszkodnak. Ha szóba jön ez akkor azt hangoztatják hogy a Japánokkal rokonságba lehetünk. Japán egy ideje pedig már a technológia, fejlődés, tudás és technológiai haladás jelképe. A kínaiakkal való azonosulás egyik átlag embernek se jut eszébe, sőt szinte kikéri magának. Mert mióta a kommunisták megfertőzték azóta a mai napig a csóróság és az olcsó silány holmik jelképe. Attól függetlenül hogy rengeteget fejlődött az utóbbi időben, és régen is rendkívül elképesztő civilizációjuk volt. Ugyan így senki se szeretne az indiaiakhoz hasonlítani valamiért....

Vagy másik példa amikor a romák olasz származásúnak állítják be magukat.


Ha nincs semmi eredménye az illetőnek, de úgy szeretné érezni hogy ér valamit akkor ilyenekkel próbál felvágni.

2017. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Kuksizd meg Álmos vezért.:)

Ha ez nem ázsiai jellegű figura, akkor nem tudom mi.


[link]


és az ő anyja Emese

[link]

2017. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron voltam múzeumban,és a kiállításon a hun nőt,és férfit mongol arcvonásokkal ábrázolták.:)
2017. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem mire lehet büszkének lenni egy nomád hordában, és akkor aki nem néz ki mongolidnak és Magyarországon él az nem is magyar? Akkor mi? A kunok pedig eredetileg tatárok voltak, tehát a tatárok lennének az igazi magyarok?
2017. nov. 11. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!