Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha blokkolok valakit...

Gáz, ha blokkolok valakit minden közösségi felületen?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy olyan személy az életembe aki írtó rosszindulatú, folyton kibeszél a hátam mögött, hazugságokat terjeszt. Szemembe semmit se mer mondani... nem egyszer alám is tett. De közbe meg a szemembe nyalt nekem mintha barátnők lennénk. De legútóbbi dolga után eléggé elmérgesedtek a dolgok.. szóval már tudja, hogy nem vagyok vevő rá semmilyen szinten. De persze én vagyok a hülye és szar ember :) Úgy néz ki sikerülni fog teljesen kiiktatni az életemből úgy, hogy egy évbe max 1x kell találkoznom vele(karácsony) mert úgymond családba van. Ha letiltanám mindenhol tuti gáznak tartana.. de nem szeretném, hogy utánam lesekedjen ne tudjon rólam semmit.. én sem vagyok rá kiváncsi..

2018. márc. 15. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogod, és letiltod. Azt teszel amit jónak látsz, mit foglalkozol mással. Én ezen sosem filóztam, ha vki genya letiltom mindenhonnan és kész.
2018. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek a magánügye ez.
2018. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ha már úgyis tudja, hogy nem vagy rá vevő semmilyen szinten, akkor még csak csodálkozni se fog.
2018. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Megteheted a lelki békéd érdekében. Ha ezzel cikizne, az azért lesz, mert fáj neki.
2018. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!