Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom megjátszani, hogy...

Hogy tudom megjátszani, hogy határozott, magabiztos vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretném a határozottság, magabiztosság (értitek, a f-szságok, amik vonzóvá tehetnek) látszatát kelteni. Próbáltam ilyenné válni, de nem jött össze. Mintha gyárilag lennék rá.

2018. márc. 15. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Vagy az vagy vagy nem.
2018. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Így van...ha nem belülről fakad csak megjátszod az a homlokodra van írva. Szerintem rosszabb mintha magadat adnád mert erőltetett
2018. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tehát, az sem jó, ha megjátszom, és az sem, ha önmagamat adom. Szopacs.
2018. márc. 15. 11:11
 4/29 anonim ***** válasza:
17%

Gyakorolni kell. Senki se született magabiztosnak,olyan nincs hogy úgy pottyan ki az anyjából, hanem annak lett nevelve,környezeti hatások tették azzá , vagy/ és magát képezte ki magabiztosnak.


Első körben legyél valami sportban sikeres pl menj le küzdősportra ahol vannak küzdelmek és győzhetsz ,vagy gyúrd ki magad de durván.Legjobb ha a kettő együtt van,szóval megvan a látszat de van mögötte technikai tudás is. Ez adja az alapot. Aztán húzd ki magad,öltözz jó ruhákba , ne fecsegj feleslegesen ,járj kelj úgy mint akinek senki nem fontos és senki véleményére nem ad,hanem amit ő akar azt csinálja.Tanulj be szófordulatokat ,kemény tökös dumákat oltásokat rengeteg van a neten ilyenekből.Soha ne ismerd el ha hibázol valamiben,ne állítsd be magadat gyengének esendőnek még viccből se, és soha ne add át az életed irányítását másnak, mindíg tegyél úgy mintha tudnád mit akarsz még ha fogalmad sincs akkor is,küzdj a végsőkig az igazadért amit kitaláltál. Ha öncélúan keresztbe tesznek belédkötnek bekostólnak akkor legyél agresszív beszélj úgy a másikkal mintha egy darab szar lenne és bármikor odaállsz vele küzdeni életre halálra gondolkodás nélkül . Ezeket a dolgokat simán ki lehet tanulni, és begyakorolni,igaz nem 2 hét a dolog de 2 év alatt simán összejön..

2018. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Megjátszani nem lehet, mert az látványosan gagyi.


Egy dolgot tehetsz, magabiztossá válhatsz pár év alatt, hosszú, kitartó és lassú fejlődés áráb

2018. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Na, a 4-es kiválóan összefoglalta, hogy mi az, amit ne csinálj! Ne látszatember akarj lenni, nem is értem, mért a látszat a célod. Legyél egyszerűen jó ember, fejleszd magad azokon a területeken, amikben mutatsz érzéket (nem a reménytelen területeket kell fejleszteni), és ahogy egyre javulsz, jönnek a sikerek, magától meghozza az önbizalmat is. A valódit, nem a képet. Az egészséges önbizalom em nagyképű, nem felsőbbrendű, hanem barátságos, nyugodt és segítőkész.
2018. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nincs semmihez sem érzékem.

Ami a fejlődést illeti, nincs ellenemre, ha hamar megvan. Nem szeretnék éveket pazarolni rá. (Pláne, ha hiábavaló az egész, mert nem jön össze párkapcsolat).

2018. márc. 15. 12:02
 8/29 anonim ***** válasza:

Barátságos segítőkész embereket verik át leghamarabb és nyomják el használják ki mindenhol .Ebből nem lehet megélni és nem leszel magabiztos kemény tökös.


Időt kell adni magadnak ,nem megy 2 hét alatt hiszen vagy X éves,ennyi év alatt programoztad rossz irányba magad,tehát ha ellenkező irányba akarod magad váltani ahhoz sem elég 2 hét. Viszont a külsőségek a jól betanult rutinok visszahatnak a személyiségre egyszerűen beépülnek a személyiségbe és ha eleinte még gondolkodni kell egy válaszreakción, beszóláson cselekedeten ha tartod magad a határozott imidzsedhez ,később már rutinból jön.Mint a harcban, eleinte még csapkodsz össze vissza de aztán már az ellenség egy szemvillanására ütöd a ko. állast neki.

2018. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyik percről a másikra fejlődni. Ezért maradnak vissza sokan, mert "mindent ide de rögtön és 0 munkával" mentálisuk van.
2018. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok az a türelmes típus. Nem vagyok annak a híve, hogy több évig kínlódjak a fejlődéssel, és nem is biztos a siker.
2018. márc. 15. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!