Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek miért jó megjáts...

Az embereknek miért jó megjátszani az álszentet?

Figyelt kérdés
Pl.a frizernőm lánya gyorsan férjhjez ment,szűk körú összejövetelt tartottak,mert sietős volt az esküvő.A menyasszony egyszer rosszul is lett az esküvőn,de tagadták,hogy azért lett volna az esküvő,mert állapotos.Most meg kiderült,hogy az volt.Nem értem minek a tagadás,amikor minden nyilvánvaló és kiderül az igazság,és miért kell fényezni a dolgot.A mai világban ez már sok helyen igy megy.Komoly kapcsolata volt,munkája is van,23-24éves.Nincs benne semmi megbotránkoztató,hogy állapotosan ment férjhez.

2017. júl. 29. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Faluhelyen és egyes régiókban még nem köszöntött be a 21. század.
2017. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most álszent, vagy csak megjátssza, és tulajdonképpen nem is az?:-) Én se látom ennek sok értelmét, ugyanakkor ha "frizernő" lennék, és a kuncsaftom a lányom magánéletében óhajtana vájkálni, valszeg igen rövid úton leállítanám. Mi köze hozzá bárki idegennek, hogy miért és milyen állapotban ment férjhez?
2017. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Faluhelyen nem hívják frizernőnek a fodrászt, első.
2017. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vájkált senki a magánéletében ő ezt mesélgette,hogy férjhez ment a lánya és mindenki azt gondolja az van a háttérben jön a baba,pedig nem igy van,de jó lenne ha jönne,mindenki örülne neki...mintha valami igazolást keresett volna.Igaz,senkinek semmi köze hozzá,de nem kellene mondogatni azt ami nem igaz,meg előre mosogatni őket.Nem lett volna egyszerübb ha azt mondogatja férjhez ment a lányom,mert lesz unoka.Őszintébb lett volna.
2017. júl. 29. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Több olyan ismerös volt, aki amikor az esküvöt megtervezte (sürgösen), akkor még nem volt terhes, vagy nem tudta és mire ténylegesen esküvö lett, addigra terhes volt.

Másrészt sok mindenki nem köti egyböl a szülök orrára sem a terhességet, mert nagyon kellemetlen, ha a baba elmegy és utána mindenkinek ez a téma.


Mindettöl függetlenül sem biztos, hogy a gyorsabb esküvö meg a terhesség közt van összefüggés, de neked végképp semmi közöd hozzá.


Mellesleg nem ártana, ha az "álszent" fogalmának utánanéznél, mert ez egyáltalán nem az.

2017. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem jön a baba miért kötelező az esküvő? Nekem a feleségem először szült, rá egy évvel volt az esküvő. A baba és mindenki más egészséges, köszöni jól van.
2017. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ede1219 ***** válasza:

"Nem értem jön a baba miért kötelező az esküvő? "

Ezt én sem értem, 8 és 9 évesek a lányaim, csak most fogunk összeházasodni, leginkább azért a pár száz euróért, amit a német állam ad /adókedvezmény, családi pótlék/.

2017. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!