Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem igazán tudok férfiakkal...

Nem igazán tudok férfiakkal beszélgetni, kapcsolatba kerülni valamiért. Hogyan tudnék ebben fejlődni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy nem tudok jól férfiakkal kommunikálni. Nem is feltétlen párkapcsolati szituációra gondolok (azt már elengedtem), hanem akármilyen helyzetben, például egy munkahelyen, vagy bárhol máshol.


Volt valaki hasonló helyzetben, és sikerült benne fejlődnie?


27/N


2018. márc. 15. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor miért érzed ennyire fontosnak, hogy férfiakkal kapcsolatba kerülj? Meg miben érzed másnak a férfiakkal, mint a nőkkel?
2018. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jesszusom első!
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van a problemad, hogy ferfiakkal kell beszelned. Mas okai is lehetnek annak, ha nem ugy halad az informacioaramlas kozted es a beszelgetopartnered kozott. Lehet, hogy ugy erzed nincs kozos tematok, nem ismered kellokeppen az adott felet, munkahelyen inkabb a munka kerul a figyelem kozeppontjaba... Lehet meg folytatni a lehetosegeket, hogy mik lehetnek az akadalyok, de szerintem idovel lehet valtoztatni azon, hogy barkivel tudj diskuralni.
2018. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 dolog jutott eszembe (hasonló vagyok, de fordított helyzetben):

a, próbáld meg otthon azt, hogy tükör előtt beszélsz valamiről, amiben legyen normális, ill. magasabb hangvételű téma, dolog. Ne félj a haragodtól, ettől fejlődsz!

b, Nézz a neten hevesebb vérmérsékletű személyekről videót, és képzeld bele magadat, hogyha előtte lennél, hogyan reagálnál rá. Képzeld el, játszd le magadban és ezt is eljátszhatod a tükör előtt.

2018. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 16. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!