Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanárommal úgymond...

Az egyik tanárommal úgymond jóban vagyok és szoktunk beszélgetni neten keresztül is + néha találkozunk. Mennyire fér ez így bele egy tanár-diák kapcsolatba? 17/L

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Életemben nem beszéltem eddit tanárral még élőbe sem másról mint iskolai dolgokról.
2017. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt ez szokás.
2017. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Mennyi idős a tanárod? Egyébként szerintem semennyire nem fér bele , főleg nem az ő részéről. Valamilyen szinten az állásával játszik.Mik szoktak témák lenni a beszélgetés során?
2017. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez már több mint egy ártatlan tanár-diák kapcsolat.

Egyik tanárommal sem szoktam találkozni vagy neten beszélni, max az ofőmmel, de akkor is csak annyit, hogy szólok neki hogy lebetegedtem és mennyi ideig nem megyek suliba (mert kéri mindenkitől).

Ha tudsz állj le mielőbb, mert egy férfinek nem elég, ha leültök 1-2 órára kávézgatni, később többet akar.

2017. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag sok minden szóba szokott kerülni. Szóval simán elbeszélgetünk mindennapi dolgokról is vagy éppen ami az eszünkbe jut. Ő kezdeményezte velem ezt a dolgot egyébként, ő írt nekem először, ami nagyjából 7-8 hónapja volt és akkot kezdtünk így neten beszélni. Meg előtte suliban is oda szokott jönni hozzám, most már egyre kevesebbet, mert szerinte nagyon feltűnő lenne és amúgy is sokat találkozunk.
2017. júl. 6. 21:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi, kimaradt, hogy ő 34 éves.
2017. júl. 6. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egyet ne képzeld, hogy ártatlanok a szándékai, és nem akar majd a bugyidba férkőzni és alkalomadtán kihasználni a pozícióját egy kis szexuális zaklatásra.
2017. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Még jó, hogy mostanában kevesebbet megy oda hozzád... Hahó, szünet van.
2017. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóban vagyok az ofőmmel, jól eltudunk beszélgetni dolgokról, de mindig én írok neki.Meg találkozni sem találkozunk... Cdak suliban, de már egyáltalán nem találkozhatok vele sehol sem sajnos mivel megyek másik suliba.

Viszont ha ő kezdeményez akkor ott tényleg gondol vannak.Ne haragudj, de egy normális korrekt tanár nem csinál ilyet hogy beszélgetést kezdeményez egyik diákjával és találkozgatnak...

2017. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos szívesen tanítaná neked a tanmenetben nem szereplő ™nemhivatalos tantárgyat™
2017. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!