Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Imádom az angyalos dolgokat...

Imádom az angyalos dolgokat és egyfolytában őket rajzolom és nem tudom abbahagyni, betelni velük. Valaki megmondaná hogy léteznek-e és lehet-e velük beszélgetni vagy egyáltalán valahogyan kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%

Semmiféleképpen nem ajánlom hogy kapcsolatba lépj egy angyallal, ugyanis rosszindulatú és gonosz lények, báránybőrbe bújt farkasok.

A döntés a tiéd ha elég bolond vagy hogy meglépd akkor nem tudok mit tenni...

2011. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
csak mert sokan írták hogy igen lehet meg minden...
2011. júl. 2. 20:46
 3/31 A kérdező kommentje:
de akkor mivan a Bibliával meg Istennel meg Isten angyalaival? :O
2011. júl. 2. 20:48
 4/31 A kérdező kommentje:
Azok csak fikciók lennének? azt mellesleg elmondom nem vagyok nagy Isten hívő még a Bibliát sem ismerem nagyon csak az alap dolgokat :)
2011. júl. 2. 20:48
 5/31 anonim ***** válasza:
51%

A biblia egy viszonylag új doktrína amit zsidó mesterek körmöltek össze (láthatod hogy az ószövetségben milyen fontos szerepet is kapnak a "kiválasztottak"..). Ez egy tény hogy a kereszténység is a zsidóktól származik, elég egy felületes vallástanulmányt végezni hogy erre rájöjj.

A zsidók azért kreálták meg a bibliát hogy ezzel is kordában tudják tartani a birkacsordát, azaz bennünket.


A zsidó/keresztény biblia egy hatalmas kicsavarása a valóságnak.

2011. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Az angyalok léteznek, és alapvetően jók, de tudnak gonoszak is lenni.

Engem is nagyon érdekelnek.

Amint azt gondolom, hogy tudod, Mihály Arkangyal a vezetőjük, de a "fő" vezérük természetesen Isten.

http://www.youtube.com/watch?v=RKNM6ItOx4A


Meditációval talán kapcsolatba léphetsz velük, de ezt sajnos nem tudom igazán.

Az angyalok elűzik a gonoszt.

2011. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hm értem
2011. júl. 2. 20:52
 8/31 skarma ***** válasza:

Nos, én tudom hogy léteznek, és a kommunikációban nekem sokat segítenek a Doreen Virtue -féle angyalkártyák. Neked azért is ajánlom őket, mert gyönyörűek a képek, gondolom te is olyasmiket rajzolsz...

Egy pakli 44 lapból áll, 3-4 ezer ft között van, és lehet válogatni, hogy Napi üzeneteset veszel, vagy Gyógyítósat :) Nézz utána, én nagyon szeretem a kártyáimat és ha kérdezek, mindig az a lap esik ki belőle, amire éppen szükségem van. Tényleg fantasztikusak :D

2011. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

ma 20:51:röviden? borzalmas tévedés-sorozat, amit írsz

*

az angyalok magasabb szellemi lehetőségeink

Attól függ, milyen irányban akarsz haladni a fény, Isten, a menny felé vagy a sötét, a gonosz, a feketemágia felé

attól függően segítenek.

A fény felé a jó angyalok

a rossz felé a bukott angyalok.

A Te döntésed, hogy mit akarsz, az fontos. Döntő.

Isten a maga képére teremtette az embert.

Vagyis szabadnak, kreatívnak.

Fra Angelico, Giotto angyalait érdemes nézegetni. A nagy festők látják, amit megfestenek, szívükkel látják, különben nem tudnák megfesteni.

[link]

2011. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A Supernatural (magyarul Odaát) sorozat kitalált történet :D

de az 5. és 6. évadban az angyalok feltűnése óta imádom őket tudom hogy azok a dolgok nem igazak de az angyalok akkor is megfogtak és azóta azon gondolkodtam hogy nem léteznek de olyan jó lenne ha léteznének és olyanok lennének mint ott... de tudom hogy ez lehetetlen de az is jó érzés ha legalább azt tudom hogy ha nem is olyanok mint a filmben de léteznek ... :)

2011. júl. 2. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!