Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz egyedül kiállításra menni?

Gáz egyedül kiállításra menni?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyon szeretek múzeumokba, kiállításokra menni. Viszont a baráti köröm vagy nem érdeklődik ez iránt, vagy nem tudna eljutni adott helyekre.

Nagyon gáz, ha egyedül járok kiállításokra?


2018. márc. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz.
2018. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül jobb is. Annyit időzöl ės ott amennyit ės ahol akarsz. Ha már ketten vagytok oda vissza játszik nėmi kompromisszum.
2018. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz! Én is voltam már. A kiállítás nézés valahol mégis magányos tevékenység, még ha nem is egyedül vagy ;).
2018. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút nem gáz, én is sok helyre járok egyedül, mondjuk én a zárkózottságom miatt.
2018. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem gáz. Én szeretek utazni (bár ritkán jutok el, de amikor tudok, akkor megyek), az ismerősi köröm nem ennyire aktív, így általában egyedül megyek. Tedd, amit szeretsz, akár veled tartanak, akár nem. Tudom, jó lenne ezeket az élményeket megosztani valakivel, de csak azért mert most épp nincs ilyen ember a barátaid, ismerőseid között, még nem kell örökké másokra várni.
2018. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne gáz?


Én egyedül voltam az alábbi helyeken:


Szolnoki repülőmúzeum (Azóta bezárt, Reptár van helyette)

Vasúttörténeti Part (2x egymás után ingyenes napokon ráadásul)

Ferihegyi Aeropark

Hungaroring majdnem összes nagyobb rendezvénye, WTCC, DTM, Hungaroring Classic

Szentendrei közlekedési múzeum


Csupa olyan dolog ami engem érdekel, ismerőseim nem.


De nem egyszer voltam egyedül tekerni, túrázni. Nyáron a Dunakanyarig eltekertem, jó 120 km, csak úgy. Vagy voltam 1-1 napos túrákon a Mátrában, Pilisben. Volt hogy reggel felkeltem, és indultam is.


Vagy időnként simán elmegyek moziba is egyedül. Egyszerűen azért, mert ott végig tudok nézni egy filmet, nincs közben netezgetés, egyebek.


Nem azt mondom, sok dolog jó barátokkal is, de megvan annak is a szépsége, ha akkor és oda mész ahova te akarsz, azt nézel meg amit te akarsz és nem kell másokra várni.

2018. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ezen agyalsz, hogy ez gáz-e...


Szerinted egy kiállításon stb azzal fog mindenki foglalkozni, hogy a másik ember kivel ment?

2018. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!