Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok szép, és nem tudom...

Nem vagyok szép, és nem tudom elfogadni magam. Miért ilyen kegyetlen az élet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ez van. Nem szulethet mindenki szepnek / okosnak/ tokeletesnek. Lepj tul rajta, eleg ures eleted lehet , ha ennyit van idod dramazni ezen.
2018. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem tudom. Nagyon sz4r lehet neked, hogy látod a szexibbnél szexibb szíreket, palesztinokat, rohingyákat... De hát, mit lehet tenni? Kegyetlen az élet!
2018. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Tegyél azért hogy szebb legyél. Járj edzeni, válts frizurát, bőrgyógyász stb
2018. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A riherongy és a rohingya teljesen más. Az utóbbi egy indiai faj :D


Használd kevesebbet a közösségi lfszokat. Valszeg amiatt alakult ki ez az érzés.

2018. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél okos.
2018. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Fogyj le, hogy egy deka felesleg se legyen rajtad.

Ápold az arcbőrödet és a hajadat.

Ha ezek megvannak akkor már tuti eléred az átlagos szintet.

2018. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a ronda , fülön orron lehet változtatni . Hajviseleten testen is .
2018. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem a szépségben van az igazi érték szerencsére.


Amíg a szépek gonoszak, te lehetsz jó. Amíg a gyönyörűek félnek, te lehetsz bátor. Amíg lelkileg rombolnak az önbizalom lángjának fényétől elvakultak, te építhetsz.


Simán el tudod fogadni mert bőven van előnye.

2018. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Tényleg nem vagy elégedett magaddal, vagy csak nincs önbizalmad?

Ha nem vagy elégedett a külsőddel, akkor neked kell tenned érte. Nem tetszik a szemöldököd, hajad? Tegyél érte, változtasd meg! Próbálj ki valami újat, akár egy egészen új stílust. Ha az alakod nem tetszik, járj el sportolni, étkezz egészségesebben. Semmi sem fog csak úgy az öledbe hullani.

Ha pedig nincs önbizalmad, és úgy látod, hogy nálad mindenki szebb, akkor ezt most rögtön felejtsd el! Mindenkiben van valami nagyon szép, próbáld meg megkeresni, nálad mi az. Gondolom tini vagy (ha nem, bocsi), és ha bántana, hogy ezidáig nem tetszettél senkinek: ne aggódj, biztos fog jönni olyan ember, akinek te vagy a leggyönyörűbb. Légy pozitív, és próbáld meglelni az élet apró örömeit:)

2018. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Kisanyám, nem vagy te csúnya, olyan nincs. :) Kicsit több önbizalom, meg 1-2 dolgon változtatsz, amit nem kedvelsz, aztán ennyi.
2018. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!