Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire gáz Educatio kiállítá...

Mennyire gáz Educatio kiállításra egyedül menni?

Figyelt kérdés

Tavaly barátokkal mentem, de elég kényelmetlen volt, mert ők is mást akarnak megnézni meg én is, számomra érdekes előadásokat sem tudtam meghallgatni...

Tudom, hogy sokan lesznek és senki nem fog a másikra figyelni, de mégis, nem lenne gáz egyedül odamenni?



2018. jan. 14. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha céltudatosan mész, akkor egyáltalán nem gáz. Még jobb is, mert nem hátráltatnak mások. Teljesen érthető, hogy mindenkit más érdekel és senkinek nincs kedve olyan standokhoz odamenni és olyan előadásokat meghallgatni, amikre nem kíváncsi.
2018. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírásodban van a válasz:)

"Tudom, hogy sokan lesznek és senki nem fog a másikra figyelni..." - Akkor mitől éreznéd gáznak? De ha valaki figyelné is, akkor se cink az ilyen.

2018. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Egyetemen egyre többször lesz ilyen, hogy valahova egyedül mész, mert pl. csak téged érdekel egy program vagy akit érdekelne még a barátaid közül, nem ér rá. Emiatt kár lenne kihagyni egy-egy jó lehetőséget. Eleinte fura, mert középiskolában a legtöbben még büfébe/wc-re is együtt járnak. :) De ne érezd magad rosszul emiatt, senki nem gondolja gáznak.
2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!