Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan meríthetnék egy kis...

Honnan meríthetnék egy kis motivációt? 18/F

Figyelt kérdés
Történetem dióhéjban: Édesanyám régen meghalt, mamámmal, apámmal és 2 hugommal éltem. 10 évig éltem állandó szorongásban, hiszen apa és mamám állandóan veszekedtek, néha verekedtek is. Utána jött a középsuli, másik városban tanultam, kolis voltam. Az osztálytársaim állandóan bántottak lelkileg, minden nap gyomorgörccsel mentem be. Ez ment 2,5 évig. A cég, akinél tanultam a szakma után munkát ajánlott, most is ott dolgozom, mellette tanulok is. Albérletben élek, sajnos erre kényszerültem 18 évesen. Szinte mindent a saját erőmből teremtettem meg, alig áll szóba vele valaki, üresnek érzem az életem..Egy ismerősöm nemrég megkeresett egy üzleti ajánlattal, csatlakoztam is hozzá, de igazából semmi motivációm nincs, hiszen az önbizalmam is a nullán van.. Szinte mindig rossz kedvem van, semminek nem tudok már szinte örülni.. Mit tehetnék?
2018. márc. 16. 19:19
 1/8 Saku14 ***** válasza:

Szerintem orulj neki h tulvagy ezeken , keress valami celt vagy sportolj beszelgess alkoss stb.

17/L

2018. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. márc. 16. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És most azt várod, hogy ide kiírod a nyomorúságodat és mások fölnyalják az egódat?
2018. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az előző mekkora bunkó!

Tényleg örülj hogy túl vagy a nehezén . Írhatok pirivit ha van kedved beszélgetni! :)

2018. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az új célok adnak kihívást és motivációt.
2018. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az motivál, hogy tudatosítom magamban, hogy igenis tennem kell a jövőmért, tanulnom kell, ha azt szeretném, hogy legyen belőlem valamit. Az utóbbi időben ez egyre inkább kezd működni, már képes vagyok akár több órán keresztül is folyamatosan tanulni. Szerintem ami most számodra elsődleges lenne azok a barátok. Próbálj meg ismerkedni valahol! :) 17/L
2018. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját lakás nem motiválna? Dolgozz gyűjts
2018. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 évesen nem nagyon szeretnék saját lakást,pláne akkor ha kénytelen leszek én is külföldre menni..
2018. márc. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!