Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan filmeket...

Tudnátok nekem olyan filmeket és/vagy könyveket ajánlani amikből motivációt meríthetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, és kicsit kiábrándult az életből. Szóval nem látom a fától az erdőt, mit akarok kezdeni az életemmel, stb. Előre is köszi.
2012. jan. 26. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Paulo Coelho: Veronika meg akar halni(A cím sokat sejtetése ellenére én ajánlom erre az időszakra. Van filmváltozat is, de azt az ellenségemnek se ajánlanám:D)
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Hallottam már róla, de sose mertem nekiveselkedni. Most egyből elkezdem neten keresgélni... De várok még további ötleteket is,nyitott vagyok minden ajánlott filmre és könyvre :)
2012. jan. 26. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:

*****

Itt fent van neten. Most gondolkozom még máson, de eg film se jut eszembe, vagy nem igazán takarja... Esetleg az Észvesztő.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszike, idő közben már én is letöltöttem :). Egy barátnőm ilyen mindenféle agykontrollos könyvekről beszélt, meg a Titok c. filmről, az is ilyesmi. Ilyen bevonzásos, vagy nem tudom. De kicsit tartok ettől, meg laikus is vagyok, ami ugye nem segít.... :D. Erről mit gondoltok? És az általad ajánlott filmről tudnál mondani pár szót?:)
2012. jan. 26. 21:04
 5/17 anonim ***** válasza:

A barátnőd könyveihez nem volt szerencsém, szóval arról nem tudok nyilatkozni, maradjunk annyiban, hogy én elég szkeptikus vagyok ezekkel szemben, szóval ebben nem én vagyok az embered:D


Az Észvesztő pedig egy fiatal borderline személyiségzavarban szenvedő nőről szól, akit Wynona Ryder játszik és nem tudom a karakter nevét...:D És egy sikertelen öngyilkossági kísérlet után egy magánklinikára küldik a szülei, ahol először nagyon idegennek érzi magát, de idővel nagyon jól beilleszkedik, ami azt illeti túlságosan is... Az Angelina Jolie által játszott szociopata karakter teljesen elbűvöli és olyan jól érzi magát, hogy még csak gondolni sem akar arra, hogy kikerüljön onnan egy bizonyos eseményig, ami után megpróbálja megtalálni az élete értelmét, az írásban kifejezni az érzéseit és integrálódni próbál a társadalomba.

Nem írok jóösszefoglalókat, de jó film, tényleg.

Ami még eszembe jutott az a Régi környék.

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hála a téli"depressziómnak" és melankolikus beállítottságomnak, egészen jól fogok tudni azonosulni a szituációkkal. Az utóbbi filmről sem tudok egyébként semmit :D. De meg fogom keresni :).
2012. jan. 26. 21:28
 7/17 anonim ***** válasza:

A régi környék vígjátékként van jegyezve, én úgy mondanám, hogy pár poénnal tarkított dráma...

Egy nevenincs színészről szól, aki főmunkaidőben pincérként kénytelen dolgozni, és gyerekkora óta antidepresszánsokon él. Aztán egy reggel hívást kap az apjától(aki mellékesen a kezelőorvosa is...), hogy az édesanyja meghalt, emiatt hazautazik abba a kisvárosba ahol felnőtt. Ott pedig találkozik egy lánnyal, aki teljesen megváltoztatja az életét.


Azt hiszem túl sok depressziós filmet nézek, nem tudom mit mond ez el a személyiségemről...:P

2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni,de még olvasgatok! :)Én is ilyen vagyok egyébként, utána meg csodálkozok, hogy búbánatos képet vágok... :D.
2012. jan. 26. 21:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Na igen...:D Ilyen filmeket tudok még ajánlani, a motivációs hatásuk már kétségesebb mondjuk...
2012. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Óóó,én csak olyanokat szeretnék, amitől kicsit elkezd bennem buzogni az élet- és a tettvágy, és végre sikerül az előbbiek hatására rendet tenni a fejemben. Nagyon nem tudom mit kéne, hogy kéne.... :S:D Köszi a sgeítségedet!! :):)
2012. jan. 26. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!