Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 38-48 közöttiek! Mit csinalnat...

38-48 közöttiek! Mit csinalnatok másképpen? Milyen jó tanácsot adtatok volna a fiatalabb magatoknak?

Figyelt kérdés
Tehát amit már idősebb fejjel másképp lattok és csinalnatok mint huszon évesen? Én most 24 vagyok de jó lenne bolcsebbnek lenni...
2013. ápr. 24. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleugrani egy házasságba, ha egy nüansznyi kis kétséged is van arról, hogy akarod-e te azt!!
2013. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Átéltem már ezt-azt, de ha újra kezdhetném, akkor sem tenném másképp. Minden hibát újra elkövetnék, hogy azzá váljak, aki ma vagyok.
2013. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog szeretni valakit, jó dolog tekintettel lenni rá és elnézni neki dolgokat, de ne hagyd magad érzelmileg kihasználni, mert egy idő után kiégsz. De ez a tanács azért haszontalan, mert azok a nők, mint én is, akik hajlamosak erre, és annyira szerelmesek a férjükbe, ezt a hibát úgyis elkövetik. De vajon évek múlva, amikor már egyértelműen hülyére vesz, tudsz-e élni ezzel? Mert ha addigra már gyerek is van, akkor már nagyjából muszáj....
2013. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek nem lehet életcél az, hogy férjhez menjen és szüljön, kell saját élet, saját célokkal.

Ne hagyjon ki lehetőségeket, legyen kacérabb, vagányabb.

Legyen nagyobb önbizalma, fogadja el, ha valaki pozitív képet fest róla.

Legyen kikapcsoló hobbija.


Kb. ezeket tanácsolnám most, 36 évesen (anyaként és feleségként) a 24 éves önmagamnak.

2013. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok. Mindent másképp csinálnék. Verszenyszerüen sportoltam - abbahagytam, utánna zenéltem - abbahagytam, otthagytam a jó nyugdíjas àllami állást, mert nem jöttem ki a kollégákkal. Most meg visszasírom. Férjhez mentem, -né lettem. Nagy esküvō volt - pénzkidobás. Ma kéttanús esküvöm lenne és nem venném fel a férjem nevét. Szakmát tanultam volna, nem idöt pazaroltam volna egy egyetemen. Szóval sok minden van. Kb. érettségiig oké, de onnan mindent máshogy csinálnék.
2013. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Elgondolkodtatóak
2013. ápr. 24. 13:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit depis és motivalatlan idoszakomban vagyok és jót tenne ha a +20 évvel idősebbek énem helyretenne :)
2013. ápr. 24. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyoooobb önbizalmat az akkori önmagamnak!!Sehol egy narancsbőr, se háj, se ránc és mégis csúnyának meg kövérnek éreztem magam.Meg úgy általában béna voltam:( Egyébként a te útad, neked kell járnod rajta, viszont az idősebbek tanácsát jó meghallgatni, lehet okulni belőle.Sok sikert és ÖNBIZALMAT!
2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

tanulj rendesen ! :-)


jó fejem volt mindig is ezért nem erőltetem meg magam

meg is lett az eredménye


tessék spórolni nem elkölteni ami pénzed van !


nehéz volt megtanulni beosztani a pénzt de az élet megtanított rá

2013. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyjam magam, ne toljak másokat előtérbe, ne adjam fel a vágyaimat azért, hogy másnak kedvezzek.
2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!