Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál félni mikor olyat...

Szoktál félni mikor olyat csinálsz amiről tudod, hogy tilos?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ,mert nem nagyon csinálok olyat
2018. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megesik ha utólag tudom meg hogy amit csináltam az tilos volt. De a félelem erre is erős szó. Inkább csak zavar.

Általában szeretek mindent előre kalkulálni, és csak úgy kockáztatni hogy tisztában vagyok az esetleges következményekkel. Onnantól meg nincs mitől félni, ha rosszúl sül el a dolog akkor is olyan lesz amit én vállaltam be.

2018. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Általában nem csinálok tilos dolgokat, max véletlenül. Ha előre tudnám hogy tilos de mégis megtenném, akkor annak nyomós okának kellene lennie és úgy nem félnék mert az adott helyzetben az lenne a legjobb megoldás.
2018. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinálok éppen, különböző tetteknek különböző következménye van, mérlegelni szoktam, ha megéri, akkor megcsinálom és nem félek, ha nem éri meg, akkor szintén megcsinálom, de akkor már félek. :D
2018. márc. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, amikor igen, ma már nem.
2018. márc. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, éppen ezért, igyekszem nem csinálni olyat.
2018. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!