Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet eszmélet vesztést...

Hogyan lehet eszmélet vesztést elő idézni?

Figyelt kérdés

Erre a módszerre lennék kíváncsi ki tud ebben tanácsot adni?

Van egy ismerősöm aki néha elveszíti eszméletét vérnyomás ingadozás miatt de szerintem szimulál és nem tudom elő idézi-e önmagának vagy valóban meg történik-e vele.



2018. márc. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Előidézni nem lehet, de jó színészi képességgel megjátszani igen.

De miért tenne ilyet?

Van valami haszna belőle?

2018. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abban az állapotban ráfújsz a szemére és ha megrebben szimulál.
2018. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szurkáld meg gombostűvel pl. a kezét, ha nem reagál akkor nem is kamuzik.
2018. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokszor ájultam már el és nem hiszem, hogy ezt el lehet játszani. Se hall, se lát olyankor az ember és kontrollálatlanul zuhan egy szint után. Nekem ilyenkor elkezd sípolni a fülem, iszonyú melegem lesz és húz a föld. Mikor egyszer megpróbáltak elkapni olyan érzés volt, mintha nyomnának le a földre, pedig pont, hogy tartottak. Bár, akinek többször volt ilyen, az már felismeri a jeleket és egyből leül. Nem hiszem, hogy ezt az egész se hallok se látok kiver a víz dolgot meg lehet játszani.


Nézd meg olyankor, ha teátrálisan a fejéhez emeli a kezét el sem sápad és esés közben ügyesen megtámasztja magát, akkor valószínűleg csak színlel. Bár nem értem miért hazudna valaki ilyet. Ha lesápad, összevissza beszél vagy néz és eldől, mint a fa, akkor tényleg elájul.

2018. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Leguggolsz, egymás után veszel kb 10 nagyon mély levegőt, de nem túl lassan. Utána hirtelen felállsz, és a felsőtested összes izmát megfeszíted jó erősen. Ekkor egy kis időre valóban el fogod veszíteni az eszméletedet. Nem mindenkinek sikerül, de a többség meg tudja csinálni. Még a '90-es években szórakoztunk ezzel általános suliban.
2018. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom szimulál- e, de ha igen, mit nyer vele?
2018. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyék lehettetek ötös! játszottak ilyet alsóban is hallottam gyerek beverte a fejét majdnem ottmaradt...

bár az ilyenekért nem kár.

2018. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Leguggolsz, egymás után veszel kb 10 nagyon mély levegőt, de nem túl lassan. Utána hirtelen felállsz, és a felsőtested összes izmát megfeszíted jó erősen. Ekkor egy kis időre valóban el fogod veszíteni az eszméletedet. Nem mindenkinek sikerül, de a többség meg tudja csinálni. Még a '90-es években szórakoztunk ezzel általános suliban."


Nálunk általánosban más volt az ájulás-módszer.

Aki el akart ájulni, az kifújta a levegőt, majd egy másik gyerek Heimlich-féle fogáshoz hasonlóan a két öklével hátulról leszorította a rekeszizmokat. Így nem lehetett levegőt venni, viszont amikor elájult a tag, nem zuhant a földre, hanem a másik gyerek megtartotta, és finoman leengedte. 15-30 másodperc múlva észhez tért, aki elájult.

2018. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Nem értem, miért kellett lepontozni. Van egy kérdés, amire adtam egy viszonylag korrekt választ. A fejét meg nem ütötte be senki, mert amikor valaki csinálta, mindig állt valaki mögötte, aki elkapta. Ennyi eszünk azért volt...
2018. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!