Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy érzi h sok megalázá...

Más is úgy érzi h sok megalázás éri emberek között?

Figyelt kérdés

Elég kimozdulni a lakásból és csak odabiccenteni embereknek vagy szóbaállni kedvesen másokkal és már jön a megalázás, túl pofátlan , túl intim kérdések , az emberek nem tudják hol a határ , nem ismerik az illemet

Soknak van lerohanós stilusa , mindig megbánom ha beszelgetést kezdeményezek munkahelyen , olyan kérdéseket tesznek fel ami nem az ö dolguk , amit en nem mernék helyettuk 2 talalkozas utan ( új munka)

Tartod a kapcsolatot a volt ferjeddel ?

Milyen aktivitasokra viszed a lányod ?

Hogy jössz ki anyagilag ?

Tenyleg ennyire primitiv az emberek többsege , olyan mint az állatkert a világ?

Skandinaviaban elek



#pofátlanság #tenyerbemaszas
2018. márc. 21. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én is ezt tapasztalom. Kíváncsiak és tapintatlanok, olyanokat kérdezgetnek amihez semmi közük, és boldogok ha beszólhatnak.
2018. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem mi a baj ezekkel a kérdésekkel, szerintem a hiba inkább benned van.
2018. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem bírod felvenni a tempót akkor költözz el onnan is, már nem azért de megerősítést vársz abból kifolyólag hogy neked van igazad? Hát nincs.

Én dolgoztam Kairóival, Moldávval, Ázsiaival megm ég kitudja kikkel, és mindenkitől megkérdeztem mindent ami érdekelt, leszartam ha nem válaszol.

8-12 órában állj úgy valaki mellett hogy nem beszélgettek, ilyet csak szándékosan csinál az ember.


Sok felé dolgoztam és rengeteg mindenről beszéltünk olyanokról is amit más ki sem merne mondani nőként egy férfinak.

Pl egymás bérpapírjára is rálátása volt a másiknak, nem takargattunk semmit


Tudod mindig a többséghez kell igazodni ha szükséges.

2018. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csomó idétlen kérdés jön privatban , tiszta zoo
2018. márc. 21. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt érzem én is. Ha van az ember életében 1-2 személy, akivel tartja a kapcsolatot oké, de ha ebbe már többen vannak, akkor ott kezdődik a baj. Ugyanez van munkahelyen is. Nem tudom mi lehetne a megoldás, de én pl.: nem tudok kijönni az emberekkel, max. 1-2-vel.

Kisebb közösségekben az emberek még elvannak egymással, nincs is gond velük, de ha már többen vannak, akkor kezd gáz lenni a dolog.


Sajna Mo.-n nincs annyira elterjedve a távmunka, de ez elég hatékony, és megoldás lehetne a különböző, emberek közti konfliktusok csökkentésére.

2018. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy hol laksz? Én svédekre tippelek.


Amúgy Mo-n is ezt csinálják, én viszont bunkó vagyok és közlöm hogy semmi közük hozzá. Én is északról származom de ott pont hogy nem beszélnek ilyesmikről, pláne munkahelyen.

2018. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De pont ott kerdeznek Ilyeneket pont h munkahelyen
2018. márc. 21. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Akkor tőled mit lehet kérdezni az időjáráson kívül?

Szerintem te vagy túl érzékeny.

2018. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát rögtön le lehet tamadni kerdesekkel amikhez semmi közuk
2018. márc. 22. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!