Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem megalázó az,...

Szerintetek nem megalázó az, amikor a nők a különböző autós rendezvényeken a mellükkel mossák az autót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, de egyszerűen nem szeretem nézni az ilyet. Mennyire szánalmas már, ahogyan az emberek körbeveszik ezeket a hölgyeket, majd azt bámulják perceken keresztül, ahogyan vonaglanak. Szerintem ez a nőknek megalázó, hiába, hogy ők vállalják el ezt az akármi tevékenységet, a közönség pedig egyszerűen szánalmas.

2017. okt. 1. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen, megalázó.
2017. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
rengetek hím meg a farkával mosná csak arra nincs igény bár titokban rengeteg nő vágyna rá
2017. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt nőként írod?
2017. okt. 1. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha egyszer összesen ennyire képesek a nők, akkor ez van...
2017. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
61%
Én sosem fogtam fel, hogy mit keresnek a nagy mellű, alulöltözött nők az autós és motoros programokon. Szerintem undorító.
2017. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel nem csak a nők alázzák porig magukat, hanem a férfiak is.
2017. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi álszent ember van. :D
2017. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es. Miért gondolod így?
2017. okt. 2. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen rendezvényeken még egy férfit vagy épp nőt sem láttam magából kikelve tiltakozni, hogy micsoda ocsmány dolog. :D
2017. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!