Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz dolog a szélsőségesség,...

Rossz dolog a szélsőségesség, deviancia? Rendőrökkel/emberekkel szembeni gyűlölet

Figyelt kérdés

Utálom az országot az emberekben semmi potencia illetve tenni akarás nincsen hogy legyen az ország, azért lettem ilyen mert bánt az ami idehaza megy, és így megy el a fiatalságom(25) sajnos a szellemi elnyomás még most is érezhető az emberek gondolkodásán de ez már sok.


Ezek után senkinek sem meglepő ha én a bevándorlók oldalát erősítem, abból is az erőszakosabbakét vagyis úgy mondanám "Érvényt kell szerezni az akaratnak"


2018. márc. 21. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, rossz dolog. De a butaságod még rosszabb.
2018. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Utálom az országot"


Figyelj, senki nem akadályoz meg abban, hogy letelepedj egy másik országban! Globalizált világban élünk. Ott éled le az életed, ahol akarod. Ebben senki nem akadályoz meg!

Ha nem érzed itt jól magad, menj ki külföldre.

2018. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A negativ érzéseiddel csak magadnak ártasz, téged emészt, mást hidegen hagy.

Élj célgudatosan azt nézd mit akarsz elérni minden nap tegyél egy kis lépést érte mert mások hibáztatásátol es kifogásgyártástol te sem leszel különb azoknál akiket szidsz.


Akármilyen rossz a gazdaság mégis vannak legisan netto félmilliot kereső szakmunkások is, 3 audival 2 lakassal rendelkező huszonévesek is (ismerős nagy gépeket vesz szegény országokban es eladja gazdagoknak)egyik sem az államot szidja.

2018. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha utálod az embereket, bánt az ami idehaza megy, tényleg nem értem miért nem mész más országba. Mielőtt még így megy el a fiatalságod...
2018. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rendőr nem ember vagy miért kellett külön kiemelni?

1. Valószínűleg az emberek is gyűlölnek téged.

2. Bármikor elköltözhetsz egy másik országba, de ezzel a mentalitással ott sem fogod magad jól érezni.

3. Engem is sok minden bánt, de én igyekszem olyan emberekkel körbevenni magam, akik nem 70-es IQ-val rendelkeznek.

2018. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rossz dolog. De nem biztos hogy nincs benne igazad!! Nagyon nem biztos!


Én például nem vándorolnék ki. Még úgy aránylag ez az ország a legnormálisabb itt európában. Szerintem ezt a kérdező is tudja. Az egyetlen hely ahova még úgy szívesen kivándorolnék az Alaszka.


-egy hasonlóan gondolkodó deviáns analfabéta

2018. ápr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én például nem vándorolnék ki. Még úgy aránylag ez az ország a legnormálisabb itt európában."


Túl sok volt az Origo, M1, Echo TV, Lokál, Prostisrácok, 888?

2018. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha megmondom, heteske, hogy hitgyülis vagyok, mit csinálsz? Veszel nekem virágot? ;)
2018. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!