Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy fb-en ha valaki feltölt magáról egy képet, főleg a lányok, akkor mindenki halálra dicséri?

Figyelt kérdés

Pl jajde szép vagy, te vagy a világon a legszebb.

közben meg olyan csúnya, mint egy bányarém.



2014. júl. 21. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
na megint egy hisztis tinapi.csa akinek a "rakdkiacsö.csöd" képét csak 5-en lájkolták.
2014. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem. tényleg nem lájkolják sokan (25), de szerintem az emberek nem őszinték. Inkább ne is lájkolja senki, minthogy ronda legyek és azt dicsérgessék. és jó csaj vagyok, nincs önértékelési problémám, csak elegem van a nyálas dolgokból,, amit látok, pedig aztán én tényleg ritkán megyek fel fb-re. :P
2014. júl. 21. 17:04
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Irigylem a problémád.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Te miért foglalkozol ezzel? Mi közöd van hozzá? Miért akarsz olyanrol itélkezni amihez semmi közöd?
2014. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem ítélkezek, csak idegesít, hogy nem őszinték. nekem, aki azt mondja, hogy szép vagyok az úgy is gondolja.
2014. júl. 21. 17:09
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

engem is idegesít, de szerintem az a csúcs amikor elmegy valami rozzant étterembe és büszkén felrakja a képeket a kajáról

teljes gáz

2014. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igazad van. Teljesen ugyanez a véleményem.

Viszont nem szabad ezzel foglalkozni. Most őszintén, kit érdekel?:) Ha ő attól jobban érzi magát, hogy van 1000 ismerőse(a 3/4-éd nem is ismeri), valamint akik közül 50 szerencsétlen lájkolja és nyáladzik...:D

2014. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni. Nálam pl. vannak olyanok, hogy bármit posztolnak, a másik lájkolja, és az meg viszont. Csakazért mert a múltkor ő is lájkolta az övét. Meg ez is már egy figyelemfelhívás magára, hogy lájkol. Már nem csak a képfeltöltés, hanem a lájkolás is, jelzi, hogy itt vagyok ám én is, figyelek! :D
2014. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"na megint egy hisztis tinapi.csa akinek a "rakdkiacsö.csöd" képét csak 5-en lájkolták."

én pont a normális képeket rakok ki magamról, jaj de okos vagy!

Ha én is olyan képeket raknék ki engem is lájkolnának, még sokkal többen. Mondjuk én senkinek sem lájkolom a képeit, csak azért, hogy ő is ezt tegye.

2014. júl. 21. 17:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Én magasról teszek rá, hogy ki mit tesz fel oda, azt meg pláne lesz@rom, hogy ki mit ír alá meg, hogy ki lájkolja.
2014. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!