Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz szerinted hogy a...

Az igaz szerinted hogy a nagyon vékony férfiakba könnyedén belekötnek rosszindulatú emberek pl utcán vagy vonaton vagy buszon, az izmos illetve nagydarab férfiakkal viszont senki nem mer kötözködni?

Figyelt kérdés
én úgy veszem észre hogy ez igaz, de azért érdekel ki mit gondol erröl.

2018. márc. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jellemzően igaz. Jobban tartanak a nagydarab emberektől. Viszont a nagy kövěr, vagy kigyúrt sem mindenható. Egy vėkonyabb is lazán leverheti. Szal a vėgkimenetel nem egyszerűen ennyiből áll. Az orr, az áll stb nem nagydarabságtól függően ellenálló.
2018. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb prédának tűnhet , de láttam mikor falkában járt alacsony nyeszlettek és beugattak pár izmosnak irigységből . Aztán meg rohantak a laska elől . Idős fazon két pofátlan nagy darab tolakodó tahót lazán rendre kiosztott a postán , azok pedig sitten is voltak ...
2018. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz! Én vékony vagyok, de sose szoktak belém kötni, sőt, inkább én szoktam másokba. Ma is ez történt. Üdvözlettel: egy vékony srác a Baleseti Sebészet sürgősségi osztályáról
2018. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinezetre Bruce Lee sem volt nagydarab...
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne igaz?


Egyszerűen egy nagyon vékony ember sokkal könnyebb préda. Ennyi az egész.


Tiszta logika... neki mész egy hegynek vagy csak egy buckának?


Amúgy a kisugárzás is sokat számít. Gondolom már volt olyan, hogy azt érezted valaki mellett vagy miközben ránéztél, hogy belé nem szívesen kötnél...

Ez pedig lehet simán nagyon vékony embernél is.

2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is vékony vagyok, ráadásul borsodi, így az egész életem kötöszködések és fenyegetések sorozata. :P

De ahogy észrevettem nem csak a méret számít, pl. rockerekkel/metálosokkal nem gyakran szoktak kötekedni a kárpátbrazilok (azért néha szoktak, ne essen félreértés :D), akkor sem ha véknyak, de páwákba, átlagemberekbe lazán beleállnak, akármekkorák. Skinheadeket is békén hagyják mérettől függetlenül.

De jah, a lényeg az, hogy ha nincs halálhozó kisugárzásod, akkor könnyebben beléd kötnek.

2018. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!