Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molett lányok, van nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lányok, van nálatok esélye egy vékony fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk 75kg feletti lányokra gondolok ^^

2017. márc. 4. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lenne? Egyáltalán miért lennének ilyes felé határok, problemák?
2017. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lenne
2017. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

166 centi vagyok, sajnos volt egy sérülésem ami miatt nem sportolhattam hosszas ideig most kezdtem újra. A centijeimhez mára sajnos 81 kg párosul :( de ez van sport nelkül nem tudok fogyni magamról tudom. A barátom 210 centi 90 kilóval szóval ja...:D vékony de tökéletesen megvagyunk!:)


Kedves első téged meg jól szájba kéne rugdosni, hogy beszélhetsz így, azt se tudod néha ki miért hord magán egy kis súlyfelesleget. Unokahugom pl nem tud fogyni mert pajzsmirigy gondja van és nagy macera neki orvos által is orvosolni... Inkább maradj csendbe. Egy vékony test nem jelenti azt hogy szép is valaki, lsd a Rubint Rékát. Jó test ló fejjel.... Igen sokkal szebb mint egy molettebb alkat egy csinos arccal mint egy semmilyen arc jo testtel....

2017. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Te mekkore egy gyökér vagy!!


Kérdező:Ha lenne ilyen akkor igen.

2017. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Mielőtt félreértések lennének nem erre az eggyesre gondoltam,hanem arra amelyiket törölték :D
2017. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lenne. 15/L
2017. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Persze hogy van esélyük! Nem az a lényeg hogy ki milyen alkatú! Max a lány felhízlalja hogy ha szeretné ;)
2017. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze! Teljesen mind1 hogy néz ki, ha szeretem:)(en nem 75kg vagyok ez is igaz, de a lényeg h lenne esélye)
2018. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En mar nem vagyok 75kg felett, mert lefogytam😅

De en kifejezetten a nagyon vekony sracokra bukok:)

2018. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!