Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy: Te...

Mit jelent az, hogy: Te nagyon összetett pali vagy?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelenti hogy bonyolult ha valami összetett.. De lehet valakinek ez azt jelenti hogy jól össze vagy rakva jó pali vagy. Kevés az info. Jelenthet bármit jólenne tudni a hogy mondta mire mondta stb..
2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondta neked valaki? Milyen volt a szituáció? Dicséretnek szánta, vagy panaszként?

Ha dicséret, akkor szerintem olyanra gondolhatott, hogy nem az a hétköznapi, "tucatember", hanem van egyéniséged.

Másik esetben arra gondolhat, hogy bonyolult vagy, nehéz megérteni stb.

2018. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp elismerés, hogy nem vagy olyan egyszerű, mint a facsipesz. Többrétű a megnyilvánulásod, nem pikk-pakk kiismerhető.
2018. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Valszeg rájött hogy értelmesebb vagy, mint amilyennek addig hitt.
2018. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 ember is mondta már, de nem mostanában. Jól esett, nem negatív kifejezésként használták. A szitura már nem emlékszem pontosan, de mintha rávilágítottam volna valamire, amire mások nem gondoltak volna.
2018. márc. 23. 06:31
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem dicséret.
2018. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!