Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem most minden kicsúszi...

Úgy érzem most minden kicsúszik a kezemből. Elég összetett a problémám. Tanács?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.....

Felvettek az egyetemre arra a szakra amit szerettem volna, mindig is erre vágytam, és most hogy el jön egyszerűen nem akarom....


Nem a szak miatt, bár nagyon félek hogy nem fog menni. Én sosem tartottam magam valami jó képességűnek....


Ezen kívül mindig is csendes voltam, nem igazán jártam buliba, nem vagyok valami társasági ember, teljesen zárkózott vagyok. Rettenetesen gátlásos és antiszociális. Gólyatáborba sem mentem el.

Nem hiszem hogy be fogok tudni illeszkedni vagy hogy meg találom azokat akik olyanok mint én...

Borzalmasan félek a magánytól. Ráadásul teljesen nem értem ezt az egyetemi rendszert és nincs senki aki segítene, mivel senkit sem ismerek.

Kollégista leszek, ez is új lesz.

Próbálkozom nyitottabb lenni, kedves vagyok mindenkihez de valamiért még sem kedvelnek az emberek. Már a középiskolában sem voltak barátaim, sőt kifejezetten került mindenki.

Egyszerűen nem tudom hogy lehetnék nyitottabb, szociálisabb.


Továbbá a hely ahol tanulni fogok kb 500 km-erre van a lakóhelyemtől. A barátomat akivel 5 éve vagyok együtt ide kötik a tanulmányai. Még mielőtt jönnének a kommentek hogy miért nem kerestem közelebb egyetemet, most mondom hogy kerestem. Az összes magyarországi egyetemen megjelöltem a szakot, de csak ide vettek fel. Átjelentkezés esélytelen.

Szóval aggódom a kapcsolatunk miatt. Az utóbbi időben amúgy is sok problémánk volt, szexuális életünk romokban hever és a sok megbeszélés ellenére nincs változás. De ennek ellenére nagyon szeretem a páromat, és nem akarom elvsszíteni. Nem tudjuk azt megoldani hogy minden hétvégén haza járjak.

Félek hogy a távolság és a tanulás mennyisége tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat.


Nagyon elveszettnek érzem most magam. Nem tudom mit csináljak, nem tudom mi lenne a problémáira megoldás.



2016. aug. 26. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanez a problémám, csak 2 eltéréssel:

- én még kollégista sem leszek, haza fogok járni minden nap.

- a romokban lévő szexuális élet miatt már hónapok óta szakítottunk a volt párommal.


Nekem többen is azt mondták, hogy a változás majd jót fog tenni, és rengeteg ember lesz az egyetemen, biztosan találok majd barátokat. Gólyatáborban én sem voltam, így már alapból hátrányosnak érzem az elindulást.

Remélem kapunk valakitől jó tanácsot, és kitartást kívánok neked is! :(

20/L

2016. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hátezgáz válasza:
Akard.
2016. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!