Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tenyleg ennyire vekonynak...

Most tenyleg ennyire vekonynak szamitok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen alakom van, annyi kulonbseggel, hogy a cicim kisebb. Vilag eletemben vekony voltam, sosem voltam meg 60 kg folott,sot meg kerek 60 se. 173 centihez vagyok 58-59 kg. Miota uj munkahelyem van , ahol emberekkel kell foglalkoznom, allanodan megkapom, hogy rettento vekony vagyok, kivan minden csontom, elfuj a szel. Megkerdezik mennyit nyomok, elmondom, es csak huledeznek, meg fogjak a fejuket. Idosek ,fiatalok egyarant igy reagalnak.

Nem tudom.. tisztaban vagyok vele, hogy tenyleg vekony vagyok, de hogy ennyire, azt nem gondoltam volna.

Nektek mi a velemenyetek? Ez mar nagyon szelsoseges ?



2018. márc. 22. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
vékonynak vékony vagy, de ez még egyáltalán nem számit szélsőségesnek. Ha ugy érzed tul vekony vagy, akk pl. kezdj edzeni es picit tomegelj fel. Amugy meg tok jol nezel ki. :)
2018. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Én is hasonló adatokkal rendelkezem 174 cm vagyok es 51 kg . Szerintem egeszsegesen karcsú vagy. :) örülj neki. Ha jól erzed magad van egy egészseges eletmódod akkor ez az adat semmiben ne gátoljon meg :)
2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mádár0218 ***** válasza:
57%

Vékonynak, vékony de szerintem nincs vele baj, nem anorexiás vagy.


Ha nem vagy TE megelégedve a testeddel szedj fel egy kicsit és edz.


Én ugyan ez vagyok csak fiúban.

2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem szélsőséges! Vékonynak vékony vagy az tény, de nem kórosan! És ne aggódj, pont annyi embernek tetszik az ilyen alkat, mint ahányan hülledeznek tőle! :-D

Én pl világ életemben imádtam az ilyen alkatú lányokat, nőket ;-) Bár ennek most semmi jelentősége. Szóval semmi okod aggodalomra!

2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Mivel lehetne finoman vissza szolni egy ilyen helyzetben?

Mindig csak allok, es csak huzom a szam, hogy ez van, de mar annyian megszoltak erte, hogy rettentoen unom.

2018. márc. 22. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát elég fura. Én (170 cm) 58-59 kilósan már húsos voltam, nem rettentő vékony.
2018. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Pl. Képzeld, nem fúj el a szél, mert áramvonalas vagyok, mint egy Ferrari! :-D
2018. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Vagy...

Jó ez az alkat, mert ha el akarok tűnni valaki elől, csak oldalt fordulok...

2018. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
#6: Azért ez alkati kérdés is. Nyilván nem mindegy, hogyan oszlanak el a kilók.
2018. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha akarok, láthatatlan tudok lenni, mert olyan vékony vagyok, hogy nem törik meg rajtam a fény...
2018. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!