Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember ilyen vagy csak...

Minden ember ilyen vagy csak én egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon szélsőséges vagyok valamikor teljesen normális szelid de tényleg kenyérre lehet kenni.


Aztán meg hirtelen történik valami, de az valami nagyon durva elképesztő ideges leszek még magamon is meglepődök egy lekezelő se**fej de az a végletes!


Nagyon irigy tudok lenni másra annyira,hogy fájdalmas ezt komolyan mondom.


Semmiért nem szeretek küzdeni, ha megkapom akkor már nem is érdekel.


Egy csomóan irigyek az életemre tudom, viszont nem tud önbizalmat adni ez a dolog.


Ellensége vagyok saját magamnak néha azt érzem, és amikor körülnézek az emberek között valamiért azt érzem hogy én egyedül vagyok ilyen.


Nagyából már tudom hogyan lehetne megváltozni, viszont ez természetes ebben a korban vagy egy beteg-barom állat vagyok?


2018. márc. 23. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
25f
2018. márc. 23. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen pasi van, kinoheto, ebben a korban ez normalis szerintem.

20L

2018. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Te így vagy jó ahogy vagy.


Sokan hisznek Istenben.

Èn azt gondolom,hogy tèged Isten ilyennek teremtett,ne akard ès màs sem akarja a tökèletes munkàjàt megvàltoztatni.

2018. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen emberek. Amúgy a kérdés is szélsőséges, “minden ember vagy csak én egyedül?” Nem minden ember s nem csak te egyedül.
2018. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, haver :D énis ilyen vagyok. Szintén 25/f
2018. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Sok ilyen ember van, köztük pl. a anyám. Sosem lehet tudni reggel hogy aznap vajon kedves lesz-e vagy az idegbeteg verzió. De a legszarabb az amikor 1 órán belül vált a 2 "énje". Ilyen emberrel sajnos nehéz élni.
2018. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!