Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonsággal kell...

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie valakinek, hogy tetszene neked? Mind személyiséget tekintve, mind külsőt nézve.

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 14:34
 1/9 anonim válasza:
66%
Szeressen,fogadjon el olyannak amilyen vagyok ha bármi gondja, baja van akkor ne hallgassa el hanem beszélje meg velem.
2018. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Külsőre: legyen számomra vonzó arca, és ne legyen extrém módon kövér vagy sovány.

Belsőre: legyen kedves, legyen közös érdeklődési körünk, és ne féljen elköteleződni*.

(*Persze ez nem azt jelenti, hogy azonnal el akarjon venni, de lehessen vele normális tempóban haladni és beszélni a jövőnkről.)

2018. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Akadályozzon meg a hülyeségben de tudjam szeretni annyira, hogy hallgassak rá.

Hagyjon nekem elegendő magányt és teret, legyen megbízható. Ne legyen kirívó az öltözete és ebbe a sminkelés is beletartozik. Ne legyen folyton a társaság dumagépe és ne legyen bulizós se pletykás. Akkora szíve legyen, hogy megbocsáltsa minden hülyeségem és meggondolatlanul kimondott mondataim. Ne akarjon irányítani és ne akarjon gyereket. Legyen a legjobb barátom is és tudjon főzni + mosogatni. A hajszín mindegy, ne legyen duci, nem baj ha nem szép hanem inkább aranyosan szép. Ha találsz nekem ilyen lányt akkor szólj.


F

2018. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:

Személyiségét tekintve legyen őszinte, becsületes. Lehessen vele beszélgetni, ne legyen pletykás. Legyen rendszerető és nyitott új dolgokra. Nem árt ha kreatív és van hajlama szokatlan dolgokat csinálni = ergo nem igazán érdekli mások véleménye.

Külsőleg legyen tiszta és ápolt, testre a vékonyabb férfiak tetszenek. Különösen szépnek találom a keskeny kezet hosszú ujjakkal. Bejön a szemüveg és a hosszú haj, de ezek csak másodlagosak, lényeg hogy összességében tetsszen. Ja és ezt nem tudom hova sorolni de nekem nagy előny, ha egy férfinak kellemes a hangja.

2018. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Ja igen, azt kihagytam, hogy ne akarjon gyereket de szeresse az állatokat. Pedig ez a legfontosabbak között van, hiszen ilyen kérdésekben nincs kompromisszum.
2018. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen határozott, aránylag magas, csendes, fekete s hosszú köpenye kapucnival, egyik kezében fogjon kaszát s tudja is használni:DDD
2018. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép láb, okos, érdeklődő, extrovertált személy legyen. (F)
2018. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belsőőre, nehéz megmondani... én szeretem, ha sokat dumálnak nekem, azt a szangvinikus fajtát. De ő nem kötődik annyira, mint amennyire nekem szükségem van. A kolerikus meg túl fölényeskedő nekem. Nehéz megmondani... introvertáltak meg nem elég kezdeményezők, ott mindig nekem kell nyomulni inkább, ami belőlem túl sok energiát elvesz. Szóval ugye egy olyan keverék személyiségtípusú lány az ideálom, aki a számomra előnyös tulajdonságokkal rendelkezik, és a negatívakkal nem 😃


Külsőre

Hát itt a vonzalom a lényeg. Tehát ugye ebben pedig nem csak a külső a tényező, hanem a kisugárzáson keresztül a belső is.

Külsőre nincsenek nagy igényeim, tényleg csak annyi, hogy egészséges alak-bőr (ne egyen mindenféle szart amitől pattanásos lesz stb), de ez olyan egyedi dolog... nincs így ideálom, hogy most mondjak egy hajszínt vagy akármi, mert tetszett már mindenfajta lány. Kisugárzás van csak tényleg, fojon meg a mosolyával! 😀

2018. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki a fene pontoz le tök normális válaszokat? O_o
2018. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!