Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le arról, hogy...

Hogy szokjak le arról, hogy nagyon őszinte vagyok, mindent elbeszélek mindenkinek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval erre a kérdésre még keresem a választ. :)
2018. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, utólag jövök rá, hogy nem kellene... Pedig visszaélnek vele
2018. márc. 23. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehát nem lehet rád titkot bízni? :(
2018. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját magadról mesélsz nekik?

Magadtól vagy pedig ők kérdeznek?

2018. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a nagy kérdés amire én is keresem a választ...
2018. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Árulkodós és őszinte, nagy a különbség, ha egy őszinte embert faggatnak olyasmiről amit nem igazán kéne elmondani, akkor normálisan annyit mond, hogy bocs, de erről nem szeretnék beszélni, vagy épp finoman igyekezik más irányba terelni a témát...
2018. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod a saját bőrödön, amikor felhasználják ellened, amit mindtál és a hátad mögött ellened fordítják a barátaidat.
2018. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem árulkodok, hanem magamról beszélek. Most például, hogy nem lettek meg a vizsgáim, meg minden, erre visszahallom, meg ivászat közben ezen röhögnek. Én nem olyan vagyok, aki be tudta volna hazudni, hogy igen, megvan minden...

Meg hasonlók... Alapból nem szoktam kibeszélni másokat, mert erre rá is fázhatok, meg van egyéb gondok is. Max. annak, aki megbízható.

2018. márc. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!