Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen, amikor egy roppant...

Milyen, amikor egy roppant türelmes ember kikészül?

Figyelt kérdés

Voltatok már szemtanúi, amikor egy nagyon türelmes ismerősötök kikészült? Milyen volt?

Én nemrég hallottam egy ilyent, és soha nem néztem volna ki Y-ból, hisz mindig csendes, visszafogott, nyugodt.


2018. márc. 25. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy munkatársam kiakadt egy ügyfélre, de annyira, hogy zengett az iroda és észre sem vette magát. Megállt a levegő is percekre. Utána sem kért bocsánatot, totál filmszakadás volt nála. Nem tudok róla véleményr formálni, annyira érthetetlen volt számomra hogy így reagált. Ledöbentett mindenkit.
2018. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Középiskolában az osztályfőnökünk. Kiosztott egy feladatot, mi meg szabotáltunk. Egyszer kiabált velünk, a következő órában meg sem bírt szólalni, annyira kikészültek a hangszálai.
2018. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen részese: mint a forgószél, úgy tombolt. Isten óvja akkor a környezetét.
2018. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam szorongás, emésztési problémák, idegesség, rosszullét stb stb.
2018. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én olyankor otthagyok mindent, mindenkit és egy kis sétával lenyugszok
2018. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Összeomlás cimű filmet :D
2018. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan sok minden felgyülemlett benne,sok sérelmet hordozott ami egyszer csak elemi erővel a felszínre került.Nem biztos,hogy csak az ügyfélre volt mérges,de rajta csattant az egész.Azok az emberek járnak így akik nem reagálják le időben a dolgokat.Sajnos én is ilyen vagyok.Egyszer felettetk egy kérdést és a olog érzékenyen érintett csak egy nem volt a válaszom,de azt olyan hangsúlyyal és arckifejezéssel mondhattam,hogy az illető személy utána írt e-mailt meg személyesen is beszéltünk a dologról.Akkor azt mondta nagyon agresziv volt a válaszom,amúgy meg mindig higgadt,türelmes vagyok.Mondtam nem vele volt gondom,csk idegse voltam.Azt még tisztázhattam volna vele,hogy idegesítő ha minden héten felteszi ugyanazt a kérdést,mert egy hét alatt nem változnak a dolgok.De hibájából tanul az ember.A jó kommunikáció alapeveit mindig lehet tökéletesíteni.
2018. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen vagyok... mint egy vulkán.

Évekig semmi, aztán bumm...

Egyszer akadtam ki nagyon, épp tavaly és kezdtem el üvölteni... az általában nagyhangú társaság a teremben meg sem mert nyikkani.

Egy kezdett el nevetni, ő nem ismert elég jól engem, azt az embert is elhallgattatta a többi. Mint a megszeppent kisegerek a házimacska előtt...

Alapból nem szeretek kiabálni, de akkor nagyon kihúzták a gyufát.

Gondolom kívülről nem szép látvány lehettem...

2018. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A középiskolás matektanárom rendkívül türelmes ember volt. A legnagyobb hangzavarban is higgadtan kezelte a helyzetet. De amikor az egyik jómadár kihúzta a gyufát, elkezdett üvöltözni, odacsapta a naplót, majd jól felpofozta a zavaró tanulót. Történelmi pillanat volt.
2018. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!