Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jönnek mindig azzal a...

Miért jönnek mindig azzal a férfiak, hogy ugye nem félek tőlük?

Figyelt kérdés
Sokszor ismerkednének velem, de nem igazán érdekelnek, ezért nem akarok velük randizni, nem akarom őket beengedni az én szférámba, majd jönnek a hülyeséggel, hogy félek meg ugye nem félek tőlük típusú kérdésekkel. Miért kellene mégis féljek tőlük?
2018. márc. 25. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak csipkelődésből mondják, semmi különös nincs ebben.

Gondolom arra számítanak, hogy ettől függetlenül minimum beszélgetsz velük, de ha már ennyitől is idegenkedsz, ebből gondolhatják azt, hogy félsz. Nem kell érdeklődj irántuk, de sokak fejében a kommunikáció, sima beszélgetés egy minimum. Tehát ez nem arról szól, hogy elvárják, hogy velük légy. Na meg az is kérdéses, hogy ha nem ismerkedsz, akkor miből deríted ki, hogy ki érdekes és ki nem az? Feltehetően csak előítéletes szempontokból.


Nekem is mondogattak hasonlót, az járt a fejemben, hogy minek mondanak ilyet, hol ott nem jönnek be nekem. Igaz, ami igaz, én is elég barátságtalan vagyok, tehát érthető az ő szempontjuk is. Senkit sem kell közel engednem magamhoz, de azt elismerem, hogy attól még ismerkedni/barátkozni bárkivel lehet.

2018. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán amiért a gyerekek kérdezik. "Mi van, nem mered kipróbálni a cigit?" "Fogadjunk, hogy nem mersz csokit lopni a boltból!" Hergelnek.
2018. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszélgetek velük, de heti 2-3 férfi elhív pizzazni, és nekem erre se időm, se kedvem.
2018. márc. 25. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet csipkelődés. Másrészt, nálad az alapján, hogy beszélgetsz velük, esélyes, hogy közel engeded őket és amikor lépnek, elutasítod. És ilyet tényleg csinálnak olyan nők, akik félnek.
2018. márc. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!