Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú nőknek jönnek...

Milyen típusú nőknek jönnek be az introvertált férfiak?

Figyelt kérdés

Nem gond ez a nőknek?

Két ilyen személyiség tud jól működő kapcsolatban élni?


2017. júl. 23. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ellentetek vonzzak egymast.Szerintem, ha igazan szeretik egymast akkor kepesek lesznek a kompromisszum kotesre.
2017. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

De az is elképzelhető hogy épp az ellentétek miatt nem működne hosszabb csak mondjuk rövidebb távon.

Nem?

2017. júl. 23. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak arra kell vigyázni, hogy a túlzottan nagy ellentét ne vezessen kiszolgáltatott függőséghez, azaz az introvertáltság/extravertáltság mellett legyen más ellentét is, aminek az iránya pont ellentétes a kapcsolatban.
2017. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé introvertált vagyok, progrmozó a szakmám és gyakran filozófia könyveket olvasok, de eddig csak 10/10-es barátnőim voltak. Ha valóban szimplán csak introvertált vagy és nem csak félénk, nyuszi-muszi fiúka, akkor bármilyen nőt megkapsz.
2017. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ambivertált lány vagyok(helyzettől függ, hogy introvertált vagy extrovertált viselkedésem van), és egy mások szerint elég zárkózott, visszafogott fiú jön be.

Szerintem amúgy ő is ambivertált lehet, mint én, mert a haverjainál ő a szószóló, a leghangosabb mind közül, de, ha velem, más lánnyal, esetleg tanárral beszélget, akkor egy épkézláb mondatot alig tud kinyögni, szinte vért izzad, ha meg kell szólalnia.

2017. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a fogalomba beletartozik a félénkség is.
2017. júl. 23. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tartozik bele a félénkség. Az introvertált azt jelenti hogy jól el van magában is, nem csak társaságban érzi jól magát, nem keresi azt hogy a társaság középpontja legyen. A félénkség sose lesz vonzó egy nő számára.
2017. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
A guminőknek sajnos :(
2017. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az intorvertalt nőknek.
2017. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!