Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj, ha nincs humorér...

Mennyire baj, ha nincs humorérzékem?

Figyelt kérdés

Mondanak egy viccet társaságban, és nem értem. El kell, hogy magyarázzák, de aztán nem vicces.

Ha véletlen értem is, akkor meg szimplán nekem nem vicces. De a többiek nevetnek rajta.


Mennyire nagy baj ez?


2018. márc. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak annyiban baj, hogy nehezebb téged megkedvelni. De biztosan van más, vonzó tulajdonságod.
2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik vicc sem vicces. Illetve képtelen vagyok mások előtt filmes poénon röhögni. De azért van humorérzékem.

Biztos neked is van. Max nem mutatod ki az érzéseid. Nem baj, inkább legyél őszinte de visszafogott, mint hangos, de erőltetett.

2018. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi humorérzékem, ettől függetlenül nem érzem magam kevesebbnek másoknál. Nekem más tulajdonságaim az erősek és kész. Szóval egyáltalán nincs ezzel gond, ne aggódj egy percig sem. :) Az egyes meg baromságot írt, nem kell ahhoz viccesnek lenni, hogy mások megkedveljenek.
2018. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is kell ahhoz viccesnek lenni,hogy megkedveljenek,de nem is hátrány ha egy jókedvű ember benyomását kelted az emberekben.

Szerintem a többség inkább barátkozna egy jó humorú vicces személlyel aki mellett sokat lehet nevetni,mint olyannal akinek el kell magyarázni a viccet vagy rosszabb esetben nem lehet vele viccelődni mert megsértődik.


De attól nem lesz senki se kevesebb vagy rosszabb ember ha nincs humorérzéke.

2018. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi probléma, sokan vannak így. Te beismered, hogy van ez a hiányosságod és leírásod alapján próbálsz rá megoldást találni! Becsülendő!


Azzal már lenne gond, nem is kevés, ha a humorérzék hiánya mellé társulna az, hogy a ténnyel nem vagy tisztában és az ellenkezőjét hiszed... na az már baj:D

2020. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!