Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki szereti a...

Van olyan ember aki szereti a füst szagát? És itt most nem a dogány füstre gondolok, hanem pl az égő fa füstjére

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a kétütemű motorokét szeretem, na nem töményen beszívni, hanem csak az illatát.
2018. márc. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:
100%
Én a régi Ikarusok, na meg a mozdonyok (leginkább a Szergejek) dízelfüstjét. Meg a gyufáét is :-DDD
2018. márc. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a füst szagot, otthon illata van, mert fatüzelésű kandallőnk van, meg elég sok embernek a környéken úgyhogy télen mindig füstszag van.
2018. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekesnek találom. Ugyanilyen a fűtés, a szurok illata is.
2018. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokféle füstszag létezik. Amikor épp csak érezni, pl az égő diófa illatát, az nagyon finom tud lenni, ám nagy mennyiségben kiáramló, fojtogató füst szaga minden, csak nem kellemes.
2018. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!