Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan általában negatívumk...

Van olyan általában negatívumként kezelt fogalom, amit te pozitív fényben látsz, vagy legalább látod pozitív oldalát is?

Figyelt kérdés
(Ez lehet emberi tulajdonság, eszme, cselekedet, vagy bármi más ami eszedbe jut.)
2018. márc. 26. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki komoly.

Sokszor negatív jelzőként használják emberekre, hogy komoly.

Szerintem meg pozitív tulajdonság.

2018. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A zárkózottság, visszahúzódás. Én egyikre sem tekintek negatív tulajdonságként. Az ilyen jellemvonásokkal rendelkező emberek társaságában sokkal jobban érzem magam.
2018. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki előrelátó, szeret előre tervezni, és ahhoz tartani is magát. Ilyen emberekre mondják, hogy "nem spontán", de nekem ezzel semmi bajom sincs, főleg hogy én is ilyen vagyok.
2018. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ódákat zengenek az őszinteségről, pedig sokszor az emberségesség rovására megy. Én legalábbis messze nagyobb értéknek tartom, hogy emberségesek legyünk, mint azt, hogy őszinték. Szerintem mérlegelni kell.
2018. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki szűz. Nekem ezerszer szimpatikusabb lenne, ha a leendő párom szűz lenne, mintha előttem a fél várossal, vagy ne adj' Isten egy prostival együtt lett volna, hogy "tapasztalt" legyen (én is szűz vagyok, csak hogy fair legyen a dolog). Csak én vagyok ilyen maradi, hogy a szexben nem egy adott teljesítményt várok el, ami alatt már gáz valaki, hanem azt, hogy szerelmből csináljuk és mindketten élvezzük a dolgot.
2018. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
makacsság
2018. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!