Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ez a klisé amit fiatalok...

Van ez a klisé amit fiatalok szoktak mondani hogy "én még X éves koromig élni akarok, addig nem akarok házasságot/családot". Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, de tényleg nem értem. Mit jelent az hogy "élni"? Az, hogy nem akar felelősséget, nem akar célokat, nem akar felnőni, csak tengni-lengni? Ez mire jó? Vagy ha nem ezt jelenti, akkor mit jelent?
2018. márc. 26. 13:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenki korrekt választ adott!


Mivel #9-es megszólított, reagálnék is rá.


Amint a kérdésemben is írtam, én azt hittem hogy azt jelenti az hogy "élni akarok még" hogy valaki csak céltalanul tengni-lengni akar meg bulizgatni, és ehhez csatoltam azt a gondolatot hogy nem akar még felnőni.

Te elmagyaráztad hogy neked az "élet" azt jelenteni hogy magaddal foglalkozol, vannak céljaid, így nyilván nem rólad írtam azt hogy nem akarsz még felnőni.

2018. márc. 26. 16:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol másokkal?
2021. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó!


Téli álmot aludtál, hogy 3 év után írsz választ valakinek???!

2021. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen
2021. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!