Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen hülyék ezek az...

Miért ilyen hülyék ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Bennevoltam több állatbarátos csoportban,de mindig csak azt láttam,hogy állatkínzós videókon/képeken élik ki a haragjukat nemhogy valami sokkal barátságosabb dolgokat raknának ki.Komolyan mondom olyanok mint egy szekta.Meg pl leszólják azt aki nem olyan táppal eteti a házikedvencét vagy a kutyának csontot ad mert "jaj nem tudja megrágni"Mi jön ezután? Szájból etetés? :D Komolyan mondom már nevetséges.Meg hencegnek,hogy viszik nyersetetésre a kutyát aztán csodálkoznak hogy vad lesz tőle. Itt van példának egy nagyon ótvar csoport : [link]

2018. márc. 26. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
..
2018. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
...
2018. márc. 26. 18:23
 3/7 anonim válasza:
100%
....
2018. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
.....
2018. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem neztem meg minden posztot de eleg jo allatcsoportbak tunt nincs vele semmibaj

Ami a szajbaragast illeti

Tudod hogy vanan olyan gazdik akik az olukben setaltatjak a kutyat nehogy fazzanak a kis tappancsai :) ilyen gazdik mindig lesznek

Nem kell ennyire ovatosnak lenni azert az allatokkal, nem himestojasok de azet figyeljunk oda rajuk :33

2018. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
...
2018. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát

Szomorúan láttam hogy több ismerősöm is tagja a csoportnak

.... Szerintem akik ide posztolnak nem értelmesebbek mint akik az "Ismerkedj bárkivel" (másik kedvenc kategoria) csoportokba szoktak

2018. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!