Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért undorodnak a férfiak...

Miért undorodnak a férfiak annyira az ételszagtól?

Figyelt kérdés

Jó, valószínűleg nem mindenki ilyen, de az én párom ki nem állhatja amikor főzök és ételszagot érez (elszívó bekapcsolva). Érdekes módon a cigaretta füst nem zavarja, pedig ő amúgy nem dohányzik.

Engem pl az ételszag egyáltalán nem idegesít, a cigi és bármilyen füst viszont nagyon.



2018. márc. 27. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy tapló és megszokta, hogy főzve van neki. Ne főzzél neki semmit, ha idegesíti az etelszag. Lehet rendelni a saját pénzéből vagy oldja meg, ahogy akarja.
2018. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
1. te vagy az igazi tapló.
2018. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne főzzél, egyen kenyeret.
2018. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem semmi bajom a kellemes ételszaggal. :)

De vannak rossz ételszagok, pl a káposzta. Attól hányni tudnék.


24/F

2018. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
En fozni szereto nokent is hulyet kapok, ha arad be a szobaba a kajaszag. Utana persze alig lehet kiszelloztetni, mindenbe beivodik, az eloszobaban levo kabatok rendszeresen atveszik.
2018. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Evés közben is öklendezik, mikor érzi az étel szagát?
2018. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem lakótársam csinálja pontosan ezt. Ha sütök, főzök akkor rögtön megjegyzi a szagot. Amint belép az ajtón vagy hazajön rögtön megjegyzi hogy kajaszag van. Csak mellékesen ő is rendszeresen zabál konzerves halat meg tojást és konkrétan fing-halszag van a lakásban, persze ha ő eszi akkor nem zavarja és vérig sértődik ha megjegyzem hogy szag van.
2018. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Evés kozben nem öklendezik.... szerencsére.

Inkabb az szokott történni, amit az utolsó válaszoló ír, amikor főzök akkor lehet a legerősebben érezni és mindig szóvá teszi.

Ahogy írta az egyik válaszoló, a káposzta, karfiol, rántott dolgok vannak az élen.

De hogy kehet főzni ételszag nélkül 🙄(?)

2018. márc. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!