Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik undorodnak a szoptatas...

Akik undorodnak a szoptatas gondolatatol, gondolom semmilyen tejtermeket se fogyasztotok, ugye?

Figyelt kérdés

Ha megis, miert undoritobb a te szervezeted altal megtermelt tej, mint egy mas allat, a kicsinyenek megtermelt tejet inni?


Nem vitazni akarok, csak erdekel mert a napokban tobb valasznal is olvastam az undorodast a szoptatastol.


2017. máj. 18. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerűbb tápszerrel etetni, mint szoptatni. Sok mai nő nem a szorgalmáról híres. És kényes is.
2017. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Merész kérdés..
2017. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Carragher_x ***** válasza:
50%
Eszel haltejet? Miért kevésbé undorító, mint megenni más emberek spermáját?
2017. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűbb tápszerrel etetni, mint szoptatni


Ezt is csak az mondja, aki egyiket se csinálta. Az anyatej olcsó, kéznél van, azonnal. A tápszer pénzbe kerül, idő elkészíteni, stb.


És ezzel nem az AT mellett kampányolok, ezek tények.

2017. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Akik nem akarnak szoptatni nem a tejjel van bajuk , hanem a saját testükkel, a mellükkel. Nem akarják hogy megnyúljon, megereszkedjen , bár ez se törvényszerű hogy ez legyen minden mell sorsa. Egy kicsit önzők azok a nők.
2017. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Aki egy ilyen kérdést felrak, az vagy mélységesen buta, vagy teljesen érzéketlen mások érzéseivel kapcsolatban. Mindkettő nagyon kellemetlen. Többet kéne gondolkodni és kevesebbet gépelni.
2017. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

És erre jönnek az ilyen intelligens válaszok:


"Akik nem akarnak szoptatni nem a tejjel van bajuk , hanem a saját testükkel, a mellükkel. Nem akarják hogy megnyúljon, megereszkedjen , bár ez se törvényszerű hogy ez legyen minden mell sorsa. Egy kicsit önzők azok a nők."


Hogy lehetséges, hogy nők tucatjai rohangálnak úgy a világban és nevelnek gyereket, hogy ilyen alacsony érzelmi intelligenciával bírnak? Hogy képtelenek elképzelni, hogy mások másképp állnak a testükhöz és képtelenek ítélkezés nélkül elfogadni, hogy hoznak egy döntést vagy érzésből, vagy tudatosan, ami a véleményükkel nem egyezik meg?


Milyen gyerekeket nevelnek azok a nők, akik képtelenek átadni azt az empátiát, ami nekik sincs? Ez a félelmetes, nem a tápszer! És szerintem a nagyobb baj is!

2017. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Bár én szoptattam, de bevallom nekem nem volt olyan fennkölt tevékenysėg, mint másoknak. Azért csináltam, mert tudom az a legjobb a babának, de magától a tevékenységtől kicsit viszolyogtam az elején. Nem azért mert féltettem a mellem, végül nem is igazán változott, nem tudom mi az oka. A szoptatással volt bajom, nem az anyatejjel. A kérdésre válaszolva eszek tejterméket, de azért nem guggolok a tehén alá és a tőgyéből szívom... szóval remélem érted a különbséget.
2017. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Mert te ugye befekszel a tehén alá, és a tőgyéből szívod ki a tejet???????
2017. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a nők egész egyszerűen csak azért nem szoptatnak, hogy ne ereszkedjen meg a mellük, szépek maradjanak. Azzal nem törődnek, hogy a babának ez lenne a jobb, a tápszerben nincsenek meg ugyanazok a tápanyagok, vitaminok, mint az anyatejben. De ezeknek aztán mondhatja az ember...
2017. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!