Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ebbe a fura, hogy így...

Mi ebbe a fura, hogy így viselkedek?

Figyelt kérdés
Van egy “barátnőm”, de akkor ír, ha valamit el akar mesélni, és nem úgy, hogy üzenetet ír, hanem jaj majd hívlak, de az a helyzet, hogy nem lehet tőle szabadulni, 2 órán át csak magáról beszél, nekem pedig se kedvem, se időm erre. Leírni nem hajlandó, de ha szóba kerül, hogy találkozzunk nem ér soha rá, én miért foglalkozzak akkor vele, hogy órákon át hallgassam őt?
2018. márc. 27. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen önző embereket gyorsan le kell építeni. Első körben én ezt szóvá tenném, hogy basszus, ne csak akkor keress, amikor szófo.sásod van, engem is meghallgathatnál néha, na meg találkozhatnánk is. Ha meg ír, írd meg, hogy nyugodtan írjon, nem érsz rá, majd ha lesz időd elolvasod és válaszolsz is, de találkozód van.
2018. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen az elsőnek igaza van beszéljen a tükörbe inkább, ne téged romboljon a hülyeségeivel.


Az a baj az ilyennel hogy nem lehet tőle levegőt kapni.

2018. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!