Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyén viselkedek és nagyon...

Hülyén viselkedek és nagyon zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, és néha nagyon gáz megszólalásaim vannak, meg akaratlanul is felhívom magamra a figyelmet valami hülyeséggel és mindenki csak néz furcsán. Sose szerettem, és most sem szeretek a középpontban lenni, nem is értem miért csinálom. Egyébként meg nem szokták emlegetni, az is lehet hogy csak én érzem furcsának. Milyen módszerekkel tudnám befolyásolni a viselkedésem? Vagy hogy jöjjek rá hogy tényleg gáz-e a viselkedésem?

2018. márc. 9. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd be a szádat!
2018. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van mert izgulsz, de közben próbálsz laza is lenni. Gyakorolni kell, minnél többet kell lenni a középpontban, és idővel megszokod.
2018. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni ilyesmi. Például ha ideges vagyok, gyakran belebotlik a nyelvem bizonyos szavakba vagy ha valakitől kérek/mondok neki valamit, gyakran nem fejezem be a mondatot és ez elég furcsán veheti ki magát. Személy szerint én is utálok a középpontban lenni. Sokkal komfortosabban érzem magam, ha nem figyel rám senki.
2018. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy izgulok, mert nem akkor csinálok hülyeséget amikor a középpontban vagyok, hanem azért kerülök a középpontba mert előtte csinálok/mondok hülyeséget :D
2018. márc. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!