Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány kilogrammnak tippeltek?

Hány kilogrammnak tippeltek?

Figyelt kérdés

15 éves lány, 174 cm, izmosabb alak.


Kezdem azt hinni furcsa mód átlag feletti a súlyom, pedig nem vagyok dagadt. :|

Igen, az izom nehezebb a hájnál, de én nem vagyok valami kigyúrt állat, egyszerűen alkatomból adódóan nem csontkollekció, hanem izmosabb vagyok. Plusz már egy 8 hónapja nagyon belehúztam a sportba, meg is látszik rajtam.


Mondanátok egy általatok normálisnak gondolt kg- t nekem a fentiek függvényében?



2018. márc. 27. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

76 kg-val nem feltétlenül lennél dagadt, erre szépen levezettem neked egy barátnőm példáját, akinek 165 cm-vel és 64 kg-val nem csak szerintem volt bombaalakja, hanem kb. mindenki szerint, és még a husistól is nagyon durván messze volt, nem hogy még a dagadttól.


De akkor legyen mondjuk a tippem 67 kg.

Ha azt vesszük, hogy elméletileg az ideális testtömeg a magasság-110 lenne, akkor 64 kg alatt már bőven nem kellene, hogy rádcsodálkozzanak az emberek.

2018. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72
2018. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60?
2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? :D
2018. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor a válaszokat. Kicsit megnyugodtam, a nagy többség többnek tippelt, mint amennyi vagyok. Akkor ezek szerint nem annyira sok. Nem mintha számítana, ha gondom van az alakommal, akkor nem emiatt. De mindegy is. Csak kíváncsi voltam. Köszi, puszi
2018. márc. 28. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!