Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

Figyelt kérdés
3 évig voltam együtt az exemmel, de szétmentünk, viszont neki van már valakije. Az egyik ismerősommel beszéltünk erről, a csaj is hasonló kaliberű, mint én. Sokszor szoknya, ruha, esetleg olyan ruha, ami dekoltáltabb, ez magassarkúval. Sminkeli is magát, annyi különbséggel, hogy ő arcban barnább, haja is sötétbarna, nekem világosabb a bőröm és hidrogénszőke a hajam. A szóban forgó srác pedig másképp viselkedik vele, mint anno velem. Engem pl soha nem puszilgatott, illetve lazább a srác viselkedése, valamint a csaj, akivel van amikor magyaráz a srác végig őt nézi és közben mosolyog, mint a tejbetök. Ezek velem nem voltak meg évek után sem, nemhogy első pár hónap járás után. Hogy érjem el, hogy nekem is olyan kisugárzásom legyen, hogy a férfiak úgy nézzenek rám, mint akit csodálnak, és nem úgy, mint egy darab húsra?
2018. márc. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A belső értékek miatt fog valaki "vágyni" rád, akár csukott szemmel is. A külső (megjelenés) a nemi vágyat kelti fel, a belső érték pedig a szellemi vágyódást.


27f

2018. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ez attól függ milyen adottságaid vannak. Például ha kicsi melled van ne vegyél fel dekoltált ruhát. De szerintem a pasik a magabiztos nőket kedvelik, szóval mindneképp olyan ruhát vegyél fel amiben jól érzed magad, és mosolyogj miközben mész és magabiztosan lépkedj. A fiú pedig valószínűleg szerelmes de ez csak az elején lesz így
2018. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A csajnak is nagyok a mellei, nekem is. Azokat hordom, amiket szeretek, szeretem magamat is, ezért megtehetem azt, hogy villogok a ruhákban, illetve magassarkúban.

Az egyik haverja mondta a srácnak, hogy még előttem pár évvel próbálkozott a csajnál, nem is egyszer, de a csaj nem foglalkozott vele. És állítólag akkor is így nézett rá, mint mostanában.

2018. márc. 27. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szerelmes a csajba, és ennyi!! Nem kisugárzás kérdése, hogy valakihez hogy viszonyul az ember, hanem az érzelmeké! Lehetsz te bármilyen dekoltált, meg hidrogén szőke, ha téged nem szeret, a csajt meg igen! Ez a magyarázat, nem a külsőségek!
2018. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!