Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, mikor valaki így ellehetetleníti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lány ismerősöm/haverom van, akinek a fiúja elvárja, hogy szinte egyáltalán ne álljon szóba más srácokkal.


Legutóbb például egyik osztálytársamnak lett pasija és le kellett neki törölni az összes fiú ismerősét Snapchatről, mert a fiúja megkérte rá. Én pl tök jókat beszélgettem a lánnyal Snapen, de az ég világon semmit nem akartam tőle, erre egyik napról a másikra letörölt és egy harmadik személytől tudtam meg, hogy mi is az oka.


18-19 éves emberekről van szó.


2018. márc. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki ennyire betegesen féltékeny, azoknak nem való párkapcsolat véleményem szerint.
2018. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit én furcsállok, hogy sok lány ezt elvárja és tetszik is neki.
2018. márc. 30. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet tudok érteni az elsővel

Tudok ehhez kapcsolni személyes "élményt" is

Egy volt oszt.társ csajnak a fiúja hasonló. Mikor rövid időn belül a csaj negyedjére is panaszkodott nekem a gyerekről kicsit úgy elgondolkoztam. Teljesen megköti a kezét,alig van szabadideje,mindenhova követni akarja stb. De közbe meg lusta és felelőtlen. Szóba nem áll senkivel és elvárja ezt a csajtól is. A csaj pedig pont olyan volt előtte,hogy sok fiúval nagyon közvetlen volt,köztük velem is,aztán ennek vége lett. Mi nagyon jó dumálótársak voltunk és ahogy a gyerek látta,hogy az ő társaságában is velem foglalkozik inkább a csaj,nem is köszön nekem,se a haveromnak,egyszer se. Ott van tőlem 1 méterre és mintha nem is ismerne. Szánalom a gyerek,csodálom hogy még nem hagyták ott

2018. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Na mondjuk szerintem hagyjuk inkább ezt a dolog, amikor felajánlottam egy csajnak hogy mellettem bárkije lehet én igazából csak dugni akarok vele akkor meg az volt a baj.


Teljesen mindegy hogyan van meg miképp egy nőnek sehogy sem jó mindig van valami agybaja.

2018. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az az ijesztő, hogy a nők miért tűrik ezt el.
2018. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a csaj, aki ezt eltűri, az meg is érdemli. Értelmes ember lelép az ilyenektől.
2018. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akik ezt eltűrik, azoknak alacsony az önbizalmuk.

Az elvárják részt nem tartom reálisnak, normális ember nem vár el ilyet a másiktól, ahogy az se leget elvárás, hogy törölnön minden ellenkező neműt a másik.

Esetleg még az lehet, hogy az előélete a lánynak hagyott némi kívánnivalót maga után.


#4 te egy idióta vagy. :DD és nem azért, mert csak dugni akarsz, úgy állítod be a nőket, mintha bármelyik véglet lenne az ideális. Nem mindenki akarja csak a dugást, vagy épp egy ilyen beteges, féltékenységen alapuló korcs kapcsolatot. Aranyközépút, szívem. De nyugi, van elég csaj, akinek nincs gond azzal, ha csak dugni akarsz vele, te találkoztál egy normálissal, inkább ezt tartom furának:D

2018. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!