Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne undorodjak a tanulás...

Hogyan ne undorodjak a tanulástól?

Figyelt kérdés
Sajnos mivel informatikából érettségizem és különórára járok, a különtanár feladott 3 érettségi feladatsort, hogy csináljam meg a szünetben. Na de annyira nincs kedvem és időm sem ezt megcsinálni. Tök örültem hogy végre itt a szünet, nem kell az iskolára gondolnom egy picit, erre anyám óránként feldobja, hogy csináljam már.... és folyton elveszi az életkedvem, ha rágondolok, hogy 9 órát el fog venni a szünetemből.... mivel tudom erre rávenni magam?

2018. márc. 30. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinald meg minel elobb, es akkor nem fogsz ezen kattogni egesz szunetben. Ne kiskapukat keress mert az nincs.
2018. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor ne csináld meg, ez külön óra, a te szorgalmadon, meg idődön múlik, hogy mit szeretnél. max megmondod a tanárnak, hogy miért nem csináltad meg.
2018. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy megint ordítozzon velem a tanár hogy nem lesz meg az érettségi 5-ös ha nem csinálom meg. És 1-es de biztos van valami kiskapu, segíts, nem akarom hogy ezen kattogjon az agyam egész szünetben...
2018. márc. 30. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Az informatika érettségi nem nehéz. Hacsak nem kaptál programozást, egy feladatsoron hamar át lehet szántani. Mire itt kapnál kiskapus megoldást, meg tudod csinálni egyedül is és annál gyorsabban fog menni legközelebb.
2018. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Középszintet csinálok, ott nincs programozás.
2018. márc. 30. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
3 feladatsor, főleg középszinten nem vesz el 9 órát. Ülj le most mellé, gyorsan csináld meg és előtted a 3 nap szünet utána.
2018. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy válassz olyan tantárgyat, amit szeretsz, érdekel és nem undorral tanulod... vagy később mi a célod vele???

olyan tanárnak meg nem fizetnék, aki üvöltözik velem... azt ingyen is megkapom suliba XDXDXDXD

2018. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudd le minél előbb. Mindenki ezt mondja, mert ez a legjobb módszer. Én is, aki diákként sokat halogattam és hasonlóan szenvedtem és most is ezt mondom, mikor már saját vállalkozóként rájöttem jobb mindent azonnal megcsinálni, minthogy ott nyomasszony a lelkemben hogy ezt kéne csinálni...
2018. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!