Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha félek a...

Mit csináljak ha félek a tanulástól?

Figyelt kérdés

Nagyon vissza kellene ülnöm az iskolapadba, de az a gond,hogy félek a tanulástól.

Nagyon butának tartom magam,mert nem tudom, hogy kell tanulni.

Azt érem, hogy ami más számára egyértelmű az nekem nem.

Amit mások megjegyeznek,átlátnak azt én nem.

Úgy érzem az iskolában azt tanultam meg, hogy buta vagyok.

Szükség lenne rá,de semmi motivációm,sem kitartásom.


Nem merek beiratkozni semmilyen suliba,mert csak azzal szembesülnék,hogy kevesebb vagyok, mint mások.



2018. febr. 26. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak a Youtube-on videok, hogyan kell megtanulni tanulni, strategiak keress rajuk!

Nincs semmi onbizalmad sajnos. Miert gondolod, hogy ne tudnad megtanulni azt ami pont, hogy erdekel, hiszen gondolom azert mennel vissza tanulni mert a szakmadban fejlesztened magad vagy mindenkeppen olyan iranyban, ami vonz. Akkor meg nem lehet akkora teher, hidd el, hogy kepes vagy ra.

Amugy en is ilyen vagyok, engem is arra "neveltek" nem csak a suliban, hogy nem vagyok okos, holott mostanaban sokan mondjak, hogy menyi mindenrol tudok es van velemenyem...Szoval, aterzem valamennyire a helyzeted.

2018. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Számomra a tájékozottság nem egyenlő azzal, hogy okos vagyok. Nagyon sok sokkal tájékozottabbak az élet fontos dolgait illetően.

Itt nagyon e vagyok maradva.

De

Nincs szakmám. Azért kellene iskolába mennem, hogy értsek valamihez.

Mondjuk még azt sem tudom mi érdekel.

Ráadásul tapasztalatból tudom, hogy az érdeklődés nálam ne könnyíti meg a helyzetet.

2018. febr. 27. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Elobb akkor ra kell jonnod mi az ami erdekel kellokeppen ahhoz, hogy megerje vegigcsinalni.
2018. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon intelligensen érvelsz! Bár vannak nyelvtani hibáid. Te egyáltalán nem vagy buta.

És gyáva sem, te nem félsz.

Te lusta vagy!

2018. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!