Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok húsvét vasárnap?

Ti mit csináltok húsvét vasárnap?

Figyelt kérdés
.
2018. ápr. 1. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:

TV-zek semmi más, esik az eső is, ez már a könyökömön jön ki, de! Éjszaka szerencsére egyszer se kapcsolt be a konvektor! :) Végre lehet spórolni is!

A sonka és kocsonya már tegnap előtt elkészült szval pihi van.

2018. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elviselem, hogy a családom veszekszik velem, és lelkileg is bánt. Tegnap is sírva aludtam el mert felhozták utálnak engem. Szóval igyekszek kibírni a családom, rokonaim és várom, hogy leteljen az ünnep és elkerülhessen őket
2018. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosok,takarítok,talán csinálok valami kaját,tegnap is dolgoztam,ma szabadnapos vagyok.Aztán amilyen fáradt vagyok,lehet ki se kelek az ágyból,és csak netezek.
2018. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 fok sincs, zuhog az eső, van vagy 60-70 km-es szél.


Kirándulni akartunk, lefújtuk a francba, de még a városba sem megyünk így be vszeg.


Sütik tegnap elkészültek, sonka is, tojás is, jobb híján döglés lesz :(

2018. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Söt a nap, várom, hogy a szél is megálljon aztán kimennék valahova autót fotózni. Addig South Parkot nézek, aztán tanulni sem ártana kicsit (mert kell a hülyének a második diploma...), délután pedig 3 kézilabdameccs is lesz...
2018. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tanulok és festek


Miért kérdezed?

2018. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt, amit más hosszú hetvégéken: pihenés, szórakozás. Ez lesz holnap is.
2018. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani;ma.
2018. ápr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!