Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nagy baj, ha most...

Miért olyan nagy baj, ha most az egyszer nem mentem anyaekkal a templomba? (Húsvét vasárnap)

Figyelt kérdés

El lett rontva a frizuram.Gyakorlatilag úgy nézek ki mint egy ananász cska egy 3cm-es hajjal.Igy meg nem akartam emberek elott mutatkozni mert tényleg szarul nézek ki.A másik,én nem hiszek Istenben stb ezt anyaek is tudják de ennek ellenére eroltetik.

Most az egyszer nem megyek veluk de már all a bal.


2018. ápr. 1. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem hiszel Istenben,minek mennél. A Te dolgod,hogy miben hiszel. Ahogy az övék is,hogy ők hisznek. Álszentség lenne úgy menni rendszeresen,h nem is érdekel.
2018. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez a ti meccsetek. Meg kell velük értetned, hogy önálló emberi lény vagy és nem vagy köteles úgy érezni vagy gondolkodni mint ők. Próbálj meg éretten érvelni és nem hisztizni meg a frizurádra fogni
2018. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Velem is ez volt, de aztán elegem lett.


A következő menetnél vállalhatatlanul viselkedtem, így szerintem ha akarnám se vinnének magukkal többet :)

2018. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Ráadásul az istenhit és a templombajárás nincs szoros összefüggésben.

Az istenben vagy univerzumban, a minket éltető valamiben jóformán mindenki hisz valamilyen módon.

De számomra ananászfejjel templomba menni elég jó szórkozásnak tűnik.

2018. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Hivatkozz a lelkiismereti szabadságra :)
2018. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg, hogy beálltál az ananászimádó szektába és ilyenkor otthon kell imádkoznod.
2018. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
hogy mész suliba?:D
2018. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!