Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FONTOS! A barátnőmmel holnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! A barátnőmmel holnap lesz, hogy már 100napja boldogitjuk egymást, de sajnos nem tudtam venni neki ajándékot. (es mivel húsvét+vasárnaP is igy minden zárva lesz), szoval mivel helyetesítsem az ajándékot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs otthon alapanyag egy egyszerű tortához mondjuk? Meg egy csoki, aztán kész.
2018. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mádár0218 ***** válasza:
56%

Én nem értem ezt már xd


Van már hét hónap év meg 100 nap forduló is xd


- süss neki valamit

2018. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
süss sütit, rajzolj, írj verset, stb... valami olyan amit te készítesz az eleve sokkal egyedibb mint egy bolti cucc :) és így könnyebb olyan ajándékot készíteni/adni ami jelképezi a kapcsolatotokat :D
2018. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Húsvétra kapsz valami csokit a szüleidtől. Adj belőle neki valamit
2018. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sütnék ha tudnék :))


Egyebkent 17/F

2018. márc. 31. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd 365-re vegyél/készíts valamit.
2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

100 nap? Egek ura..

Majd az évfordulóra ;)

2018. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!