Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sok ideig együtt vagyok...

Ha sok ideig együtt vagyok egy kissé ronda nővel, akkor ahogy elkezdem megszeretni, szebbnek is fogom látni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze, az idő múlásával romlik a szemed
2018. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2018. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Egyre inkább megszereted a belső értékeit, amelyek révén megszépül számodra.
2018. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb,ha olyan nőt választasz akire nem csak “ ráfanyarodsz” hanem tetszik is.Rengeteg szép nő mászkál,egyébkènt barátságban is igaz,hogy megszokod a másik külsejét,ha kedves,pozitív dolgok jutnak eszedbe róla és elterelődik a figyelem a hibákról.
2018. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha "belsőleg" tetszik, akkor van rá esély.
2018. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szebbnek igen, szépnek valószínű sosem.
2018. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
ha ráveszed az edzésre akkor igen.
2018. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Nekem pl. épp olyan fiú tetszik, aki külsőre egyáltalán nem volt az ideálom, mondjuk neten beszélgetünk és hamarabb ismertem meg "belül", minthogy láttam volna róla képeket. Viszont mikor küldött magáról, meglepődtem, hogy milyen aranyosnak találom, pedig külsőre a szöges ellentéte az eddig általam tökéletesnek vélt férfiaknak :D
2018. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, kipróbáltam, nem fog jobban tetszeni. A tetszés csak csökken az idővel. Ha eleve nem volt meg, rossz lesz a végkifejlet.
2020. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bázis1980 válasza:
A szeretet szépíti meg. Szia. Ha valakit nagyon szeretsz, a világ legszebb nőjének is láthatod függetlenűl a külső tulajdonságaitól! Feltévve Ha a külvilágban nem szégyenled Őt,mert az bezavarhat. Törekedj arra ,hogy a külvilágban is azt a belső világot építsétek fel ami akkor van ha csak ketten vagytok. Plusz ez még bizonyos érettség kérdése is.
2020. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!